Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok " láthatatlan"?

Miért vagyok " láthatatlan"?

Figyelt kérdés
Bárhová megyek is a barátnőimmel ( új suli, étterem, stb) engem sose jegyeznek mêg az emberek, sőt totál átnéznek rajtam néha. Pedig megmondom a véleményemet, ha kell. Külsőmben keressem a hibát? Mert mindig az van, hogy engem csak az idősebbek, mêg fotósok találnak szépnek, de a korombeli vagy csak néhány évvel idősebb emberek egy pillantást sem vetnek rám. Sajnos nehezen ismerkedek ( sőt szinte egyáltalán nem vagyok rá képes), mit kellene tennem? Szakkörre, stb helyekre nem járok, nem vagyok tehetséges ilyesmikben. Bulizni nem akarok annyira és nem is engednének el....

2013. aug. 9. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. aug. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16, hamarosan 17
2013. aug. 9. 03:30
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugi én is így vagyok ezzel, csak 20 évesen
2013. aug. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy te láthatatlan, csak kisebbség érzeted van. Próbálj

felszabadultabb lenni, nyílj meg, barátkozz.Először is fogadd el magad és rájössz,hogy szép vagy. A belső kisugárzás nagyon sokat számít.Az én lányom is annyi idős mint te, nem rég még ugyanilyen problémákkal küzdött, nyáron nagyon sok új és régi ismerőssel vette fel a kapcsolatot és most felszabadult, jó kedvű és vonzza a korosztályát.Eddig hiába mondtuk neki, hogy gyönyörű, nem hitte el. Az utcára is csak úgy volt hajlandó kimenni, ha minden tökéletes volt rajta (smink). Most meg nem érdekli ki sem festi a szemét és mégis kapja a pozitív dicséreteket. Ezzel csak arra akartam utalni, hogy belül változz és, ha látják rajtad a változást minden rendben lesz.Ne felejtsd, hogy talán ezek az évek a legnehezebbek.Sokkal könnyebb lesz, ha már túl vagy a tinédzser koron, Sok sikert!! Az iskolában már nem sokára bizonyíthatsz.

2013. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a biztatást:-)

Utolsó: ezeket a tanácsokat már megkaptam, de a gyakorlatban sose tudtam alkalmazni. Főleg azért, mert nekem nincsenek régi-új ismerősök, csak pár barátom, de ennyi. Festeni nem festem magam annyira, csak alapozót-púdert használok. Dicséreteket nem szoktam kapni, magamat sem látom szépnek, max átlagosnak. Persze ha csinosabban öltözök fel, akkor szebbnek érzem magam, de ez nem sokat változtat a dolgokon, mert itt is főleg a ruhát/cipőt/kiegészítőt dicsérik meg, nem engem. Amúgy komolyan kíváncsi vagyok, hogy hol ismerkednek a korombeliek...

2013. aug. 13. 02:59
 6/6 anonim válasza:
Küldj egy képet priviben és szívesen megdícsérem a szépséged :) 16/f
2013. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!