Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 5 évest kislánynak...

Ha egy 5 évest kislánynak hívtok, és ugyan így neveztek egy 13 évest akkor tulajdonképpen egy számba veszitek őket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyjából igen gyerek gyerek, persze nem mindenben.
2013. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Az életkor a döntő, hogy hogyan tekintek rájuk.

A férfi megnevezés alatt is van pl. 25 éves és 55 is, és nem egyformán kezelem őket, tekintek rájuk.

2013. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát..nagyjából. Mert attól hogy valaki 13 éves, sminkeli magát és azt hiszi ő a király, még lehet egy 5 éves értelmi szintjén. De ha egy érett 13 évesről van szó, őt bizonyos pontig felnőttnek tekintem.
2013. aug. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én a 13 évest nagylánynak hívom :)
2013. aug. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Engem is lekislányoznak...nem hiszem,mhogy egy 5 éves kislány szerint vennnének számba, mivel 27 leszek....


Én is lekislányozom amúgy a 13 éveseket is, mertt még gyerekek, hanagyon ÚGY néz ki akkor "fiatal lány"ozom ha másnak beszélek róla....attól függ miben veszem számba. De természetesen nem veszek egy kalap alá egy 13 éves lányt egy 5 évessel....

2013. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem szoktak kislányozni. 17 évesnek nézek ki körülbelül. A szüleim lehet, hogy kisgyerekként tekintenek rám, de h van valami azt "felnőtt módjára" megbeszéljük. Errefelé amúgy is korán szoktak nagylányozni, például 9-10 évesen kis nagylánynak hívtak. Most meg a 16 évesek is meglepődnek, ha szembesülnek a korommal. Értelmileg sem tűnök nekik annyinak és kinézetben meg főleg nem. Nem azt állítom, hogy hú de érett vagyok, engem nem érdekel, hogy mennyire vagyok az, csak most megemlítettem ezt. (nem kell érte lehurrogni, ismerem azt a dumát, hogy minden kamasz érettebbnek meg különbnek tartja magát a társainál). Szóval engem már a kinézetem miatt sem kislányoznak.
2013. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Miért olyan fontos egy 13 éves kislánynak,hogy egy számba veszik-e egy 5 évessel??

Mindkettő gyerek,lehet vannak érettebb 13 évesek de azért még gyerekről beszélünk,szóval attól,hogy egy 13 éves sminkel,bulizik,iszik,szexel még kislány,pláne egy 17-18 éveshez képest.

2013. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 10. 19:42
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem,mert egy 5 éves kislánynak lehetnek nem beszámítható reakciói,mint például a hiszti,vagy a hirtelen jókedv,pörgés.Egy öt éves kislányra még vigyázni is kell,jobban,mint egy 13 évesre.

Egy 13 éves kislányt azért hívok kislánynak,mert ő sincsen még teljesen tisztában önmagával,keresi magát.Elkezd kamaszodni,jönnek a hirtelen kirohanásai,buta döntései,amiket a szülőnek hirtelen meg kell akadályoznia,vagy befolyásolnia.Ekkor a kislány kirohan,hisztizik,ajtót csapkod..stb.

2013. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nagy a különbség, mint amennyire a 13 éves érzi. Nem annyira sok a 13. Nem 5 éves, de még gyerek. "Egy számba venni" nem szoktam, mert az 5 éves még óvodás, a 13 meg felsőtagozatos, tehát jobban el lehet már vele beszélgetni dolgokról, de kb. fele annyira felnőttek, mint amennyire önmagukat látják.
2013. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!