Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hozzá, ha 13...

Mit szólnátok hozzá, ha 13 éves lányotoknak 17 éves barátja lenne? Tiltsam meg neki?

Figyelt kérdés
Volt már előtte barátja, amikor vele járt eléggé rosszul tanult, neveletlen volt, leitatták a barátai, részegen került haza. Pedig az a fiú is rendes volt, csak furcsán viselkedett. Már egy ideje együtt vannak bemutatta a fiút, gyakran járnak ide. A lányom szerencsére újra normálisan viselkedik, a barátját meg szimpatikusnak tartom és persze az apja is. Megjegyezte valamelyik nap a barátnőm, hogy szerinte ezt a dolgot tiltani kéne. Szerintetek? Én örülök, hogy boldog a lányom, de lehet, hogy rosszul döntöttem és ebből később csak rossz sül ki.
2013. aug. 12. 16:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy nem engedném, még a fiút fel is jelenteném ha a gyerekemhez nyúlna.
2013. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Az én lányom is ennyi idős, nem engedném.
2013. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Pont ma reggel volt a tv-ben, hogy 12 és 14 év közötti gyerekkel létesíthet 14 és 18 közötti fiatalkorú szexuális kapcsolatot, már nem bűncselekmény.

Egyébként ilyen korban még soknak tartom a különbséget, de ha tiltod, csak rosszabb lesz.

2013. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon korai ez még! Túlságosan szabadjára engedted! Nehogy az legyen a vége, hogy 14-15 évesen már anya lesz....de jöhet az a bejelentés korábban is. Ő még gyerek, és a megdöbbentő az, hogy nem is ez a fiú az első barátja.
2013. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

13 voltam az elso nagy szerelmemmel Ő meg 17 :) 1 eve voltunk egyutt mikor lefekudtunk :)

Amig normalis a lanyod nincs miert tiltani! Ha tanul es normalis akkor engedd!

Mi 4 evet voltunk egyutt exemmel, meg most is nagyon jo embernek tartom es orulok, hogy Ő volt nekem mindenben az elso... Mellette lettem no...

Meg most is nagyon joban vagyunk :) szurkolok ertuk, hogy jojjon mar a baba nekik! Mikor talalkoztunk Fiamat meghivta fagyizni...

2013. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Az apja a belét kitaposná a gyereknek az biztos.

Egy gyerektől mégis mit akar egy 17 éves.

2013. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Szerintem megbeszélem még egyszer a dolgot az apjával, de nem hiszem, hogy változni fog. Furcsa módon nagyon "odavan" a férjem a lányunk barátjáért. Gondolom azért, mert nagyon hasonlítanak. Azért köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske :-)
2013. aug. 12. 17:00
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
A legnagyobb hulyeseg eltiltani a lanyod a baratjatol!!! igy legalabb tudod, hogy kivel van, be is mutatta, hisz bizik bennetek...ha megtiltod, cask megutaltatod magad a lanyoddal, es semmi mast nem ersz el, cask azt hogy a jovoben hazudozni fog, ugyan ugy egyuttlesznek, csak titiokban, te meg otthon fogsz orlodni, hogy kivel is van es mit is csinal. 13 eves lany, nem csoda ha szerelmes.. persze nem szabad mindent rahagyni, de tiltassal semmit nem lehet elerni.
2013. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%
13 voltam,mikor a 18.5 eves parommal egyutt voltam... 2 evig voltunk egyutt, es nem lett gyerekunk. Minden csak azon mulik,hogy a lanyod mennyire gondolkozik felnottesen. :)
2013. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
Tiltsd meg. Engem nem érdekelne milyen rendes ez a fiú, 4 év ilyenkor még sok. Illetve azután, hogy részegen jön haza 13 évesen, nem engedném neki azt se, hogy egyáltalán lehetősége legyen összeismerkedni ilyenekkel.
2013. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!