Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt anyám?...

Miért csinálja ezt anyám? Miért ilyen szemét?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma egyik barátom rokonánál alszok (egy városban laknak a haveromékkal) és úgy volt, hogy mehetek.. Aztán vmi kattant és anyám kitalálta, hogy nem mehetek.. csak akkor mehetek egyáltalán el abba a városba (már voltam ott párszor), ha egy későbbi busszal megyek és jövök haza az utolsó busszal.. (nagyjából 1 órát tudnék tölteni a barátommal.. nagyon régen nem láttam.. és nagyon hiányzik.. és ha elkezdődik az iskola, akkor még ritkábban fogunk találkozni).. és megkértem, hogy indokolja meg a döntését és elkezdett ordítani, hogy nem kell neki indok, de ha akarna, akkor mondhatna akár ezret is... és végül azzal indokolta, hogy nem kérdeztem meg tőle, hogy átlövethetem-e a fülem (pedig mielőtt megcsináltattam megkérdeztem, és azt mondta hogy amikor szeretném, akor nyugodtan csináltassak, amennyit szeretnék..)

Meg azon is kiakadt, hogy miért akarok ott aludni, mert nem kell este 11ig beszélgetni haverommal vagy filmezni, mert azt tudunk amúgy is, meg úgy is 10-11ig csetelünk.. De nem érti meg, hogy az más.. és annyira jó lenne végre találkozni vele és hülyülni meg filmezni.. A filmezésre is azt mondta h kezdjük el külön-külön ugyan azt a filmet ugyan akor, és hogy az ugyan olyan.. pedig nem...

Aztán azon is kiakadt, hog még nem találkoztam a barátom rokonainak szüleivel.. De érdekes, hogy elengedett motorral 90 kilóméterrel arrébb úgy, hogy ott se találkoztam még a szülőkkel, sőt ő se ismerte se a szülőket, se a barátnőmet. A haveromat pedig ismeri..

És akármi van, először sose akarja megengedni, utána nagynehezen belemegy, aztán végül mégse lehet.. (például szerettem volna nyelv piercinget azt is megengedte egy idő után, aztán amikor már ott voltunk, hogy el kellett volna jönnie velem, akkor bejelentette, hogy nem lehet.. pedig már nagyon beleéltem magam..)



2013. aug. 14. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hany eves vagy?
2013. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16
2013. aug. 14. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Leht hogy félt téged. először nem akarja aztán meg nagy nehezen rábeszéled h engedje meg, gondolom akkor felsorpolsz egy csomó jó érvvet, és utána anyud jobban átgondolja, és nem látja jónak a dolgot. Biztos hogy félt téged, és lehet h azt se akarja h lefeküdj a barátoddal . néha járj anyud kedvébe hátha engedelmesebb lesz :) sok sikert! :)
2013. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég határozatlan anyád van a nevelést illetően. Próbálj beszélni vele, de nem hiszem hogy túl sok eredménnyel járna.


Ha már független leszel tőle akkor könnyebb lesz.


Az én anyám soha nem engedett el sehova. Még akkor se amikor a barátnőm a szülinapomra bulit akart nekem csinálni. 18 évesen.... a szülinapi bulim... érted.


Én egy darabig bírtam, aztán úgy intéztem a dolgot, hogy hazudtam. Pl szalagavatóra készültünk, és 1-2 táncórával többet hazudtam, így lett pasim is, vagy hogy matekkorrepetálásra járok... stb.


Nem vagyok büszke rá, de nagyon meguntam hogy kb bezárt a 4 fal közé. Azóta sem tudja, hogy 19 éves koromban vesztettem el a szüzességem.


Amióta a férjemmel élek minden könnyebb:) már nem tud beleszólni mikor megyek jövök vele.


Ha befejezted a sulit, és lesz munkád, költözz el. A hazudozás .....hát, kockázatos.


27/N

2013. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de ő nem a barátom, hanem csak egy haver.. és nem nála aludtam volna.. és ha vkivel le akarnék feküdni, akkor az illetővel minimum 6-8 hónapja járnék... és nem feltétlen kéne ottaludni sztem... meg tudnánk oldani máshol és máskor.. és ezt mondtam anyámnak is..

mindig megcsinálom a házimunkát.. majdnem mindent.. a söprést, gereblyézést, fűnyírást, mosogatást stb. ilyenkor (ha menni akarok vhova) még főzök is.. és semmi se használ...

2013. aug. 14. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak idején én a hazudozást választottam a szabadságért cserébe. Nem vagyok rá büszke, de ez történt. Kockázatos ha lebuksz, méginkább nem enged el. Én mondjuk nem buktam le. utolsó voltam.
2013. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!