Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mostanában furcsán viselkedek...

Mostanában furcsán viselkedek :szemtelen vagyok érzékeny vagyok és barátnőt akarok! Mitöl van ez? 11/f

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég korán,de kezdesz belépni a tinikorba. Ha pontosan tudod magadról, hogy szemtelen vagy, akkor ezen tudsz tudatosan dolgozni, hogy jobb legyen. Egy dolog az, hogy kezdesz felnőni, egy másik az, hogy emiatt nem tiszteled azokat, akik idősebbek nálad. Fogd vissza magad ezen a téren, még akkor is, ha nehezedre esik. Az érzékenység csak még rosszabb lesz idővel, nagyon sok új hatás éri az embert ebben a korban, sok lesz a csalódás is, de jellemfejlesztő minden tapasztalat, kitartás! Barátnő? :) 11 évesen ez nem tudom, gondolataidban milyen kapcsolatot takar, de szerintem még jó ideig maradjon meg a vágy szintjén. 12 évesen lettem először szerelmes, plátói volt, sok évvel idősebb fiú volt, mégis úgy éltem meg, mint az első igazit :) csodás érzések várnak rád, csak ne siettess semmit, élvezz ki minden szakaszt! :) 29N
2013. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok ezzel.Szemtelen vagyok sok felnöttel és egyfojtába sírni akarok. Ha akarsz írhatsz privit. 11/l
2013. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamaszodsz.
2013. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Megvan a barátnőd:)
2013. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még ehhez.
2013. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!