Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit tegyek? 14.5/l

Szerintetek mit tegyek? 14.5/l

Figyelt kérdés
14,5 éves lány vagyok és van egy barátom,aki 16 éves.sajnos nem élünk egy városban (kocsival 2-3 óra az út).Anyukám ismeri a fiút,mivel az unokatestvérem legjobb barátja,és voltak már nálunk.Most ,hogy összejöttem a sráccal ,elmondtam anyukámnak aki azonnal rávágta,hogy vele nem járhatok,mert nem hozzám való,meg hogy a Fiúk később érnek ezért legalább 4 év legyen köztünk.A fiúval én megbeszéltem ,hogy találkozunk,mert ő megmondta,hogy még a világ végéről is lejönne hozzám.Anyu viszont teljesen tilt tőle,de én akkor is látni akarom.Szerintetek mit tegyek?Találkozzak vele titokban? 14,5/l

2013. aug. 20. 16:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem mondd meg anyukádnak, hogy mit érzel. :) Mármint a fiúval kapcsolatban. Ha nagyon szereted, az ellen ő nem tehet. Szívügyeknek nem lehet parancsolni. :D Mondd meg anyukádnak, hogy teljes szívedből szereted a fiút, és ha tetszik neki, ha nem, találkozni fogtok. ;)
2013. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiiii ***** válasza:
100%

Legyen minimum 4 év köztetek? Bocsáss meg, hogy ezt írom, de édesanyádnak furcsa logikája van. Ez azt jelentené, hogy az anyukád által megítélt pár számodra majdnem 19 éves, tehát már felnőtt. Aki ráadásul bizonyára igényelne szexuális kapcsolatot, de szerintem Te még fiatal vagy ahhoz.

pedig, ahogy olvastam a leírásodat, ez a fiú tökéletesen illene Hozzád, azon kívül, hogy messze él. Korban és ismertségben is, mert nem valami jöttement, útszéli gyerek.

Amúgy mi ez a 14,5 liter? :DDDDD

2013. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 piriiiiii ***** válasza:
Ja, hogy a feltett kérdésre is választ adjak, én a helyedben találkoznék vele. Nem titokban, mert az hazugságot szülne. De ne engedd ezt édesanyádnak, majdnem 15 éves vagy, hiába az édesanyád, ilyen dolgokban nem lehet teljes a beleszólása, elvégre ez a Te életed, és nem éppen tönkre akarod magadat tenni, hanem csak tapasztalni akarsz a párkapcsolatokban, ami tök helyénvaló, nem pedig bűn.
2013. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a titkolozas semmi jora nem vezet! Ulj le anyukaddal es beszeld meg vele hogy miert gondolja ugy hogy az a fiu nem hozzad valo. O biztosan jobban ismeri . Egy fiu miatt nem eri meg titkolozni a szulok elott, probald meg megbeszelni anyukaddal hogy engedje meg azt hogy talalkozzatok es te is jobban megismerd.
2013. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én mondtam anyukámnak,hogyha tílt annál rosszabb lesz.Gondolom attól is félt,hogy lefekszünk,pedig nekem eszem ágában sincs,sőt a fiúval is beszéltünk erről és azt mondta,hogy ha akarnám,akkor sem nyúlna hozzám ,mert még szerinte is fiatal vagyok a szexhez.
2013. aug. 20. 17:02
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Én leülnék anyukáddal beszélni,de elég gyerek vagy látszik abból is,hogy azt írtad 14,5 ettől még 14 éves kislány vagy,és elég gáz ez a "mondtam neki hogy ha tilt rosszabb lesz" ez is milyen gyerekes,azért azt ne felejtsd el,hogy Ő szülő,felnőtt te meg gyerek vagy.Azt mondjuk nem értem miért mondta hogy 4 évvel idősebb legyen,mert azért csak nem akarja hogy 18 éves pasid legyen aki meg is fektet rögtön.Szerintem ezt zavarába mondta kérd meg anyukád hagy találkozz vele egy pár órára a ti városotokban,ne hisztizz,ne követelőzz és ne akarj nagyon messzire menni a fiúval való kapcsolatban.
2013. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsó válaszolónak mondom,hogy tudom ,még gyerek vagyok,nem mondtam egy szóval sem,hogy olyan nagylány vagyok,de azt nem gyerekességből mondtam,hogy csak rosszabb lesz ha tilt,hanem pont azért,mert azzal ha tilt nem ér el semmit.Először szerintem elkéne mondani azt az indokot ,amiért tilt!!
2013. aug. 20. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb az indokot kene kideriteni eloszor! De egyebkent minnel jobban tiltanak valamit annal rosszabb. Probaljatok meg megbeszelni, lehet ha a fiu is beszelne anyukaddal es elmondana neki hogy mit erez irantad,segitene a dolgon.
2013. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14,5 évesen nem kellene Rómeó és Júliát játszani,mert még gyerekek vagytok hozzá.Viszint ha anyud jól ismeri a gyereket és azt mondta,hogy nem hozzád való,akkor okkal mondta ezt nyilván,lehet,hogy túl gyerekesnek látja.Ez persze majd a szectől nem biztos,hogy visszafog tartani titeket.Amit javasolni tudok az az,hogy ne is erőlködj ezen.14 éves koromban nem engedték volna,hogy nálam legyen a barátom több napra.Most már engednék,de most is csak úgy,hogy kb.2-3 hónap kapcsolat után.

17/L

2013. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az vicces,hogy le lettem pontozva,nevetségesek vagytok
2013. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!