Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 évesek! Ti hogy képzelit...

12-13 évesek! Ti hogy képzelitek el a tökéletes szülinapi bulit?

Figyelt kérdés

Hol lenne?

Mikor? (délelőtt, este)

Programok?

Kaja,innivaló?

Milyen lenne a torta?

Milyen ajándékot szeretnétek?

Kíváncsi vagyok arra hogy ti milyennek képzelitek :D

am. 12/l



2013. aug. 21. 22:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

Én 14 éves vagyok de válaszolók:


Hol lenne? Split (HR)

Mikor? 2-től 8-ig mondjuk

Programok? Hajduk Split - Dinamo Zagreb meccs :D

Kaja,innivaló? minden mai jó

Milyen lenne a torta? nagy *.*

Milyen ajándékot szeretnétek? mindegy csak sokat :D

2013. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
minden ami* jó
2013. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! várom a többit is!

Milyen ízű lenne a torta?

2013. aug. 21. 23:04
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem szervezek szülinapi bulit, mivel gáz. Vagyis nálam idősebb 15-18 éves baráti köröm van, így majd 16 évesen házibulit nyáron szülinapi buli helyett. FEbruárban ugye maximum rendezvényteremben lehet ilyet, de arra semmi kedvem, parázok az ilyenektől. Máshova viszont szívesen elmegyek, például most voltam szülinapi bulin, azt írom le neked:

Helyszín: A barátnőm lakása, volt medence is.

Mikor: Délutántól másnap délelőttig.

Programok: Hárman voltunk összesen, a többiek mind nyaraltak, így főképp úsztunk, ittunk, chatrouletteztünk, beszélgettünk, ilyenek.

Torta: Sportszelet torta.

Kaja, innivaló: CSirke volt egy csomó, innivaló meg cola, fanta, meg ilyen-olyan szesz (az egyik felnőtt rokona itatott le minket)

Ajándék: körömlakkokat adtam neki


Az elképzelt házibulimban meg:

Itthon lenne, van medencénk, tavunk, sok hely van.

Egész éjszaka, itt lehetne aludni.

Programok: Utálok programokat csinálni, túl erőltetettnek tartom, a rögtönzött programok a jók.

Kaja, pia: random

Torta: nem szeretem a tortát, így sütik lennének, chips, ilyenek, bár chipset se eszek de tekintettel kell lenni másra is.

Ajándék: Annyira nem érdekel.... A társaság a lényeg, de ismernek az emberek, tudják, hogy ha vesznek nekem pár ceruzát és egy vázlatfüzetet annak nagyon örülök :) Aki pedig többet szeretne rám költeni az vehet nekem tetoválógépet, azért tényleg nagyon örülnék vagy valami hajszínezőnek, de számomra a legnagyobb ajándék az, ha jó a társaság. Szerintem a holland származásom miatt biztosan megviccelnek majd és vesznek pár gramm füvet. Annyira érzem, hogy egyszer valakitől azt kapok ajándékba.

2013. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nasi?

Filmek vagy rémtörténetek?Tudtok?:)

Főleg lányok válaszát várom de felőlem írhatnak fiúk is!:D

2013. aug. 21. 23:18
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én 16 vagyok, de még emlékszem, 12 évesen mit szerettem volna :D

hol : uszodában (mivel itthon (mármint a városban, ahol lakom) nincs fedett uszoda, ezért ehhez nem ártott volna nyáron születnem, ezért ez csak egy elképzelés maradt mindig :D)

mikor: kb d.u 2-től este 9-ig

programok: light üvegezés, játékok

kaja, innivaló: pizza, ropik, kül. szénsavmentes és szénsavas üdítők

torta: snickers vagy feketeerdő

ajándék: attól függ kitől, de már azt sem tudom, hogy a szüleimtől mit kaptam :) ill. egy dolgot tudok, a legjobb barátnőimtől, nagyon aranyos - bár kissé ironikus, hogy ők mára már utálják egymást, de én mindkettőjükkel jóban vagyok

2013. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Egyébként anya azt hiszi hogy csak lányokat szeretnék meghívni de a "csapatban" lenne 2 fiú is.Hogy mondjam ezt el neki?(mármint anyunak) :/

2013. aug. 21. 23:32
 8/30 A kérdező kommentje:

A következő napokban is várom a válaszokat!:)

Mostmár csak holnap válaszolok a válaszra(XD)!

Megpróbálok minden válaszrab válaszolni.

De azért aludni valamikor nekem is kell :D

Egyébként ment azöld pacsi mindenkinek!

Sziasztok!

2013. aug. 21. 23:57
 9/30 anonim ***** válasza:
12%
Sok pia, sztriptízbár, kokó !
2013. aug. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Eddig 1x volt szülinapi bulim, gondolom nem is lesz már, de azért leírom mi az elképzelésem. :)


Hol lenne? Itthon.

Mikor? Délutántól reggelig. Mondjuk itt aludnának.

Programok? Hm. Megerőltetném a kreativitásomat, és keresnék valamit...Nem tudom.

Kaja, innivaló? Torta+chips+ropi,reggelire sült tojás. Víz(szénsavas és mentes)+valami gyümölcslé+ ha van "kólaimádó" a társaságban akkor egy üveg kóla.

Milyen lenne a torta? Joghurttorta és gyümölcstorta. Házilag. :)

Milyen ajándékot szeretnék? Így konkrétan nem tudom...Azt tudom, hogy csokit, ruhát,kézimunkás izéket, és ilyen kis asztaldíszeket nagyon nem. (Bár van kivétel, ha egy kis VW Bogarat kapnék, akkor tuti kiraknám az asztalra.:))

Őszintén én könyvnek tudnék nagyon örülni, de csak igazán közeli barátaim tudnának jól választani.


13/L

2013. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!