Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Kamaszok! Ti hogy...

Tinik! Kamaszok! Ti hogy kérnétek meg anyutokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lényeg:

Ki szeretném festeni a körmeimet de anyukámnem engedi.Persze nem ezekre a neon színekre meg hupikékre meg ilyen színekre szeretném festeni,hanem valami visszafogottabb színre.A suliban nem hiszem hogy leszólnának érte mert másoknak is ki van festve.

Hogyha a boltban megállok a festékek előtt akkor a kérdezi hogy minek és (ha nem vettunk semmit) akkor ki is megyünk a boltból.

Miért?

/L



2013. aug. 23. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"anyu vegyél nekem körömlakkot, mert gyengék a körmeim és a lakkerősítené.légyszi"
2013. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ilyesmi színt:

[link]

Ti megengednétek?

2013. aug. 23. 12:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Uppsz!Pedig odaírtam!Mindegy!

12/lány

2013. aug. 23. 12:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, amit az első írt. Max utána még mutasd meg neki, hogy csak ilyen halványabb színűre szeretnéd:)
2013. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen visszafogottat simán. Esetleg hozzászoktathatnád a gondolathoz átlátszóval, ha kell, akkor körömerősítőssel. Aztán ilyen finomabb színek. Ha látja, hogy illik hozzád, és boldog vagy vele, akkor csak-csak megenyhül :) Nem ismerem anyukád, nem tudom mi válik be nála, de ez tényleg nem sok.

Szurkolok :)

2013. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De szerintetek jó ez a szín?

Az jó lesz ha így mondom:

(a boltban a körömlakkok közelében)

-Anyu nézd milyen szép ez a szín! Megvehetjük?

-Minek

-A többieknek is ki van festve (nem is igaz) és akkor talán le tudnék szokni a körömrágásról is..................................................

2013. aug. 23. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:

A körömrágás szerintem jó érv :)

Amúgy ez nagyon aranyos szín szerintem, nem hiszem, hogy anyukád leszólja. :)

2013. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Rendben akkor holnap majd megkérdezem! :)

Esetleg valaki használ ilyet?Ilyen színt láttatok valahol boltban Kecsó környékén? Vagy hasonlót?

Bocsi a sok kérdésért! :D

2013. aug. 23. 13:35
 10/18 anonim ***** válasza:

A sima lakk nem erősíti a körmöt, inkább árt.

Bár először tényleg próbálkozhatsz ezzel az érvvel de kezdetnek olyan lakkot is vegyetek, pl van körömerősítő lakk amiben kevés csillám van.

Ha azt megengedi később felvetheted,hogy vegyetek más színben is.

2013. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!