Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 évesen szexelő lányt (és...

A 14 évesen szexelő lányt (és anyukáját) miért támogatták többen itt a gyakorin mint a 16-17 éves lányokat akik 2-3 év után együtt akarnak aludni/szexelni akarnak a barátjukkal?

2013. aug. 24. 19:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2013. aug. 24. 19:29
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg még írja az anyja hogy az ő lánya nem fog q.vásan öltözni.. Ja mert az intimtornakönyv való a 14 éves lánynak? Vagy ez csak nekem fura?
2013. aug. 24. 19:31
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Én nem támogattam sem a 14 éves lányt sem 15-16 éves lányok pasinál alvását,egyedül 17 éveseket támogatom akik már jó ideje együtt vannak a barátjukkal.
2013. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 aspikami ***** válasza:
72%
Torz egy világ ez. Egy 14 éves lánynak a saját anyja vesz óvszert és még biztatja is? (ezt az intimtorna és szexi alsóneműre értem) Gratulálok neki! -.-"
2013. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Az "így nevelj ku*vát" tipikus esete. gratulálok az anyukának, aki szerintem mára már boldog nagymama.
2013. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 3-as válaszoló.

Az az egy tiszteletteljes kérdésem van, hogy milyen különbséget látsz egy 16 és egy 17 éves lány ott alvásánál?

Szóval a 17. születésnapjától kezdve engednéd, előtte nem? Vagy ez hogy működik??

2013. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
13 évesen vesztettem el a szüzességemet. Nem bántam meg, de jó lett volna, ha ilyen anyukám lett volna, mert rossz volt titkolni a szüleim előtt ezt a dolgot. A barátom úgy aludt együtt a volt barátnőjével amúgy, hogy a csaj 13 éves volt, ő meg 15. Neki megengedték a szülei, nagyon irigyeltem akkoriban, imádtam szex után a barátom mellett aludni. Nem korhoz kell kötni a szexet. Mondjuk így ha 2-3 éve már menstruál, így ivarérett már megfelelőnek tartom a dolgot (most tekintsünk el a szélsőséges esetektől, amikor malakinek 8-9-10 évesen jön meg). Mivel a menstruáció jelzi, hogy testileg érett a szexre, én lelkileg is az voltam és minden más ismerősöm, aki hasonlóan korán vesztette el, az más dolog, hogy a szülők mindig éretlennek látják a gyermeküket. Mellesleg ezt később (5 évvel később) bevallottam a szüleimnek, nem esett nekik annyira rosszul (persze meglepődtek) de nem lettem qva, 2 fiúval feküdtem le majdnem 6 év alatt, a szexuális életem mindig is nagyon jó volt. Így észrevételként meg szinte semmi különbség sincs egy gyerek és egy felnőtt között ilyen téren. Ha qva, akkor gyerekként is és felnőttként is lefekszik úgy valakivel, hogy nem szereti, ha normális, akkor meg szereti. Na a szeretet sem más kamaszkorban, mint felnőttkorban. VAgy csak én voltam annyira érett agyilag, hogy képes voltam úgy szeretni a párom, ahogy most is még mindig. Abból köszönöm de nem kérek, hogy rosszul neveltek volna. Rengeteg időt szántak rám, tiltottak is rendesen a dologtól, lyukasórában oldottam meg a volt barátommal az ő lakásában. A neveléssel semmi gond nem volt és szerintem velem sincs gond. Én késznek éreztem magam rá, sose problémáztam rajta utólag és a páromat sem zavarta, hogy nem vagyok szűz. Azegy másik meglátásom, hogy ha azért nem szeretne vlaaki, mert nem vagyok szűz, az nem is szeret (apa mindig ezzel ijesztgetett meg azzal, hogy magamba fordulok, ha szakítunk és lesz egy kémiai kötődés, na az sem volt meg) Hát így összességében semmit sem bántam meg, egyszerűen csak könnyebb lett volna, ha anyának tudtam volna erről mesélni és mellettem állt volna, tanácsokkal látott volna el. Én amúgy ebben kivétel vagyok, általában 15-16 évesen kezdenek el a szex iránt érdeklődni a fiatalok, rólam a tartós (a mai napig tartó kapcsolatom miatt) gondolták, hogy nem vagyok szűz és eléggé megvetettek miatta a fiatalabbak, akkoriban voltunk talán fél évesek a második barátommal, aki akkor volt 17 éves, így ezt kinézték belőlünk :) Összességében teljesen oké volt, normális környezetben történt, annyi fail volt benne, hogy be akartak jönni a volt barátom haverjai, nem tudták mit csinálunk, ma már csak nevetek az egészen :) DE amúgy 14 évesen még csak fantáziálgatni szoktak a szexről.
2013. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az igen utolsó...kötekedni se merek...csak tudod: 1az,hogy ez nem mindenkinél van így. Legtöbben megbánják. A legtöbb kislány nem olyan 'érett' mint te :) 2az, hogy nem ez volt a kérdés. Ne haragudj, tényleg nem bántásból, de egyáltalán nem érdekel a történeted.
2013. aug. 25. 07:06
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Sok különbség van egy 16 és egy 17 éves között,ugyanis ebben a korban rengeteget érnek változnak a gyerekek akár fél év alatt.17 évesen nagyobb az esély,hogy van már 1 éves kapcsolata,ami azért komolyabb,lássuk be azért a 16 évesek nagyrésze nagyon éretlen még.
2013. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó.

Még mindig nem értem a logikád.

Szóval véleményed szerint 16 évesen még éretlen, de a 17. születésnapján egy mágikus hatalom felruházza a világ bölcsességével?

Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem, és nem bántam meg.

Olyat is ismerek, aki 18 évesen vesztette el, és ő megbánta, mert a tettének lényege az volt, hogy ne legyen már szűz, nem a szerelem.

Mellesleg mindenki kivan akadva, a 16-17 éveseken.

Elárulom, 4 éve, mikor kilencedikbe mentem, a gólyatáborban engem lenéztek, mikor közöltem, hogy szűz vagyok, és hogy nem volt még barátom. Szóval azért ne legyünk ennyire eltévedve, hogy biztos mindenki szent, kivéve a fránya 16-17 éveseket. Én ideálisnak tartottam akkor, és mint látható, az is volt, mert nem bántam meg :)

2013. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!