Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol találok magamnak 17-20 év...

Hol találok magamnak 17-20 év közötti lány útitársat a párizsi (főleg Disneylandes) utamhoz? 18/L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb 1(vagy 2,attól függ) hét múlva mennék 3 napra péntektől vasárnapig,de nincs kivel,ezért korombeli útitársat keresek.Ötletek?:)

A normális válaszokat előre is köszönöm!


2013. szept. 15. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

attól függ szeretsz-e szexelni......

(Bocs de normális választ nem sikerült írni)

2013. szept. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs egy barátnőd?
2013. szept. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A két kommentet nem sikerült egybe zsúfolni,ha már úgyis értelmetlen,mert nem kapcsolódik szervesen a témához?! -.-

Az elsőre nem is válaszolok...bunkó vagy -_- ,a második kommentedre meg,képzeld,hogy van,nem is csak egy,több is,de van,aki nem szeretne jönni,van,akit a szülei nem engednek,és van,akinek nincs rá pénze.Most boldog vagy?! xDD

2013. szept. 16. 01:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nem bántásból, de én pl. mennék, viszont 1-2 héttel előtte szólni kicsit késő.
2013. szept. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nincs pasid?

Miért nem a szüleiddel mész?

Merészek a szüleid hogy elengednek (nem baszogatásból írtam)

Tudsz amúgy franciául?

2013. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Miért kéne franciául tudni? Nagyon civilizálatlan helyre kell menni ahhoz, hogy ne tudjanak az emberek angolul. Európában meg németül is.


18 éves. Sokan ilyenkor nem Disneylandbe mennek 3 napra egyedül, hanem au-pairnek hónapokra akár a világ másik végéig.

2013. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudok valamilyen szinten franciául,tanulom a suliban.Angolul meg erős középfokon beszélek,és mivel már voltam régebben pár napot,ezért tudom,hogy ott bőven lehet boldogulni az angollal is.Nos,ha annyira tudni akarod,nem,nincs "pasim"...nem mindenki kúrogat össze-vissza 14-15 éves korától kezdve.(Persze akinek jól esik tegye azt,nem az én posztom,hogy bárkit is elítéljek valami miatt.)Hmm,család...jó vicc.Anyukám már több,mint 6 éve meghalt.Mamám,akivel szoros volt a kapcsolatom,5 hónapja 1 év haldoklás után.Testvérem nincs.Apám meg hát...mindegy is.

Kedves kommentelő,aki esetleg eljönne!Azért most tettem fel a kérdést,mert előtte úgy volt,hogy apám mégis nagykegyesen eljönne(mert mikor mama élt,akkor még nagyban ígérgette,hogy elmegyünk nyaralásként ide akkor pár napra),de lemondta. -.-

Szóval remélem már mindenki boldog,hogy minden kérdésre válaszoltam... asdasd

2013. szept. 16. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem bántásból írtam... :-P

Ha nekem ilyen korú lányom lenne nem biztos hogy elengedném egy "idegen" országba.

Annyi rosszat hall az ember. :-(

2013. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg unokatestvér? Valamilyen rokon? Ha így keresel útitársat, még az is lehet, hogy ki akar használni a jelentkező :( A Disneyland meg jó buli minden korosztálynak, kedves előző kommentelők!
2013. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

keress rá és próbáld ki a couchsurfing-et! irtó jó dolog szerintem, én így voltam londonban két hétig és marhajó fej embereket ismertem meg, barátokat és hatalmas segítségeket, szóval szerintem mindenképp adj egy esélyt.

ja és a helyiek el tudnak vinni olyan helyekre amiket a turisták nem ismernek, vagy nem lehet róluk utikönyvekben olvasni, egy helynek teljesen más arcát tudják megmutatni amitől sokkal sokkal jobb lesz az egész. lehet valaki disneyland-be is elmenne veled.

2013. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!