Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most én vagyok a lúzer?

Most én vagyok a lúzer?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem nézem az éjjel nappal budapestet és hasonló szennyeket. Ha ezt valakinek elmondom úgy néznek rám mintha ufó lennék. Miért van az, hogy a hozzám hasonló, velem egykorú gyerekek ilyeneket néznek amik leszívják az agyukat. Mellesleg 18 as karikát kéne tenni mellé nem pedig 12-est. Remélem nem vagyok egyedül ezzel.

2013. szept. 16. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nagyon is értelmes dolog nem nézni baromságokat. Biztosan vannak a környezetedben akik hozzád hasonlóan nem nagyon nézik, vagy csak azért nézik, mert nincs kedvük hadakozni azokkal akik lenéznék őket azért, ha nem lennének naprakészek az ilyen témákban.

Amúgy biztos vagyok benne, hogy megtalálod a hasonló érdeklődési körű gyerekeket valami különórán vagy szakkörön, ahová nem feltétlenül járnak azok, akik sietnek haza tévét nézni.

Nekünk amúgy mégcsak tévénk sincs, rám is úgy szokak nézni, mintha ufó lennék, de még ki is húzom magam hozzá. Azért nincs tévénk, mert kritikán aluli műsorokra nem vagyok kíváncsi, minden mást pedig el lehet érni inteneten vagy DVD-n, könyvben. Már az is lefárasztott, hogy a 8 részletben leadott, reklámokkal 20 percenként megszkított esti film alatt temérdek mennyiségű idióta reklámot, és még idiótább műsorok ajánlóit "kell" néznem. Azért az idézőjel, mert nyilván nem kell, elkapcsolhatok, vagy kiűzhetem a tévét a lakásból. Az utóbbi nyert :)

26/n

2013. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

nyugodtan legyél büszke arra, hogy nem nézed azt a fos műsort :) csak ugatnak egymásnak, meg veszekszenek, az egész túljátszott műbalhé, azért ez már túlzás...

azért nézik, mert nincs más, mert ingerszegény az életük (itt aztán kapnak ingert, az van ebben a műsorban, folyton borzolják egymás idegeit ezek a sutykók...) :)

szóval ne aggódj, te vagy a normálisabbika, csak ők ezt nem tudják :)

szerintem amúgy sokan nem nézik... csak rossz helyen kérdezősködtél :)

2013. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Ettől nem vagy lúzer..


De ezt nem értem..


Az Éjjel-Nappal Budapestben annyi szenny van, hogy szexelnek benne..


Ez mitől lenne agy romboló? Én szerintem sok esetben tanulságos mert rájönnek, hogy egyes dolgokkal mekkorát is lehet koppanni..


Amik agyszívók azok ezek:

-Cartoon Network

-Animax

-TV2 híradó

Esetleg egyes Disney és Nick.. sorozatok..de többségük azoknak sem az..


Látszik, hogy nem nézed mert nem látod az értelmét de még a Fókuszban is elmagyarázták..és valóban sok esetben a valóvilágra felkészítő és tanító az adás, nem úgy, mint amit a vv-ben műveltek annál ezerszer jobb és amiért lenéznek az az, hogy strébereskedsz velük..leszólod amit szeretnek erre mindenki ugrik és nem is érdemes mert ők vannak többségben..


14/f


Egy picit nézz utána legközelebb mocskolódás előtt (ez csak egy jó tanács..)

2013. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

De, eléggé agyelszívó nézni azt a sok ostoba, túljátszott libát és pasit, akik ebben a szennyben szerepelnek. Kb. 10 percet láttam belőle életemben, de elég is volt.

16/L

2013. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Úristen, hagyjuk már, hogy ez egy tanító jellegű adás! Jó, hogy nem nemzeti alaptantervbe nem emeljük rögvest. :D

Szerintem ennél még a VV is jobb volt, az pszichológiai szempontból nézve még érdekes is volt, hogy ki hogyan taktikázik.

Kérdező, nincs veled semmi baj, én sem nézek ilyen szennyeket, és nem vagyok kiközösítve. Ez egyes-egyedül csak a te környezeted szegénységi bizonyítványa.

2013. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a szememben nem vagy lúzer. Inkább a sok agymosottat sajnálom le, akik az ilyen szennyeken "nevelődnek".
2013. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy "lúzer"! Az a lúzer aki ilyen szarságokat néz! Tényleg egy túljátszott szar az egész! Egy nagy ri..nc ott minden csaj! Csak az folyik benne, hogy a...lefekúdt ezzel meg ezzel, jaj, de mennyire ki vagyok bukva meg egy csomó SZAR! Nem tudom mi olyan nagy menő ebben az egészben, az egész egy akkora nagy hülyeség, nem, hogy tanúlnál belőle hanem nem normálissá tesz téged is az a baromság ami ott folyik!


Én értékelni tudom, hogy ilyen emberekkel is találkozom, mint te.:) Csak így tovább!:)

18/L

2013. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

"Úristen, hagyjuk már, hogy ez egy tanító jellegű adás! Jó, hogy nem nemzeti alaptantervbe nem emeljük rögvest. :D

Szerintem ennél még a VV is jobb volt, az pszichológiai szempontból nézve még érdekes is volt, hogy ki hogyan taktikázik."


Eddig elég sokat láthattak belőle az emberek

-ne írj alá valamit valaki szép szeméért.

-indok miért ne drogozz


Sokaknak ez is elég nagy segítség de ehhez túl hülyék vagytok felfogni..

2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Uram,én meg 17 évesen azért vagyok barom,mert nézem az Éjjel Nappal Budapestet. Igen,nézem?És?


Emberek,nektek nem mindegy,hogy az én agyamat mi kapcsolja ki? Az egész napos hajtás után nekem ez esik jól,hogy leülök a tv elé és nézem. Ettől én még nemvagyok egy agymosott sz*r alak. Ugyan. Aki egy ilyen sorozat miatt lesz agymosott,ott már nem ez fog a dolog hátterében állni. Szerintem fellehet mérni annyi ésszel,hogy ez csak egy sorozat,azt kész. Aki horrort néz abból se lesz sorozatgyilkos,elmebeteg. Na mindegy.


Szerintem tök fölösleges és butaság valakit azért "bekategorizálni",hogy miket néz. Akit a szaladgáló kistigrisek kötnek le az nézze az Animal Planetet akit meg az agyzsibbasztó"szenny" az meg RLT-t.. ennyi.


Nem vagy lúzer és az se az aki nézi. Számomra sokkal nagyobb lúzer aki ez miatt képes bárkit is elitélni.

2013. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy pedig attól, hogy valaki nézz valamit ami szerinted hülyeség még nem hülye..


Ennyi erővel én szerintem te azért vagy hülye mert leszóltad...


Semmi jogod leszólni valakit azért mert mit szeret és mit néz, a TV2 híradó sokkal jobban átmossa az agyadat mint a ÉNBP..

2013. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!