Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Te jó ég, mi történt a 13...

Te jó ég, mi történt a 13 éves fiammal?

Figyelt kérdés
Teljesen megőrült... Egyik pillanatban ölelget, másikban ordibál, harmadikban tanul, negyedikben utál tanulni... Egyszer segítőkész, de nagyon, aztán rájön az öt perc, aztán, 'Mért adsz nekem ennyi munkát?', ami egyébként annyiból áll általában, hogy mosogasson, adjon enni a kutyáknak, illetve hetente vigye ki a szemetet...
2013. szept. 24. 21:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még nem ütöttem meg, mert nem volt szükséges, de ha kell, akkor megmutatom, hogy milyen erő van az ici pici muterben!!!
2013. okt. 1. 16:50
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

Az erőszak az nem vezet jóra saját családomból kiindulva mondóm.

A nagyapám is megverte az apámat a kamaszkori hülyeségeiért.

Amitől agreszivvá vált náci és lett belőle. Majd az agresziot és a nácizmust ide is beakarta hozni aminek válás lett a vége.


Ha esetleg keresnél neki v mit amivel levezetheti az energiáit pl járjon focizni v úszón ha fáradt lesz nem fog őrjöngeni.

Ha hegyi beszédet tartasz neki 1 nem ér semmit 2 magába azt mondja majd h "Na mit akar már megint ez a h..e kurv4 hagyjál már élni B4zdmeg"


Ezt csak mondóm h mérlegeld.

Ja egyébként ha bulikba fog járni amit neked el fog mondani az csak 1 ezreléke az igazságnak és az is jól kiszínezve.

Azt soha ne várd h majd informál a drogos és szexpartikról.


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Dehogy is.

2013. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Soha nem tudnám megütni, nem lenne hozzá szívem! Csak pillanatnyi dühömben írtam! Hát a családban soha nem volt verés... Talán egyszer-kétszer anyám adott egy pofont, de az kellett! Én még ennyit se, de ha ilyen történne, rendesen kinyitnám a szám!
2013. okt. 1. 21:05
 14/19 A kérdező kommentje:
A szentbeszéd eleve semmit nem ér soha!
2013. okt. 1. 21:07
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

A 12. válaszolótól kérdem, hogy apád Sieg! Heil!-t kiabálva, barna ingben, jobb karját előre kinyújtva tisztelegve masírozott fel-alá a házban?

Tudod, te egyáltalán, ki vagy mi a náci?

2013. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Tekintve h az én apám volt és nem a tiéd szerintem én jobban ismertem mint te.

Kérdésedre válaszolva pedig Sieg! Heil!-t ugyan nem mondott de szinte csak Hitler- röl meg a náci Németországról tudott beszélni.


Bár ha ettől jobban érzed magad akkor csak szimpatizáns

volt.

2013. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az en szuleim mazlistak velem mert megusztak ezeket a dolgokat. Most vagyok 16 eves valamivel erettebb a koromnal es eszrevettem magamon,hogy nagyon valtozo a hangulatom tudom,hogy ez a kamaszkor miatt van de en nem farasztom oket vele hanem fogam osszeszoritva csinalom a dolgom.

16/L

2013. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves utolsó, de elég hülye vagy! Az egészséged azért, mert a szüleid nem normálisak???
2013. okt. 6. 18:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Elnezest kedves kerdezo de ne ocsarold a szuleimet mert nem tudod miolyen emberek. Ok nem itt kerdezoskodnek arrol,hogy mi bajom van ha elvagyok kenodve hanme tolem kerdezik meg meg akkor is ha tisztaban vannak vele ,hogy mi az oka. Naluk jobb szuloket nem kivanhatnek ejjel nappal dolgoznak azert,hogy nekem meg a testveremnek egy jobb jovot biztosithassnak. Az pedig,hogy nme uvoltozok es toporzekolok mikor hangulat ingadozasom van hanem segitek nekik szerintem nem art az egeszsegemnek epp ellenkezoleg felkeszit az eletre. Nem tehetem majd mindig azt amit akarok ugy gondolom azzal,hogy nem nehezitem meg mindenki eletet magam korul inkabb segitek mint bajt okozok. Sok sikert a fiadhoz ha valakinek nem normalisak a szulei akkor az o.
2013. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!