Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mennyire lennétek...

Szülők! Mennyire lennétek kiakadva, ha a 14-15 éves kamaszlányotok (nem rendszeresen) gyümölcsös sört inna?

Figyelt kérdés

Alkoholmenteset és alkoholosat is. Egyébként igen, én vagyok a lány. Csak alkalomadtán fordul elő a dolog, akkor sem iszom többet egy doboznál, sokszor az egész dolog kimerül egy pár kortyban, amit kóstolásra kapok. Azonban a minap két barátnőmmel vettünk alkoholmenteset és azt ittuk üdítő helyett egyikünknél. Mikor ezt elmeséltem, a szüleim teljesen kiakadtak, hogy mit képzelek én magamról, így lesz belőlem alkoholista. Egyébként nagyon jó tanuló, visszafogott kamasz vagyok, a gyümis sörön kívül egyáltalán nem iszok alkoholt, természetesen nem is cigizek. Ez tényleg ennyire felháborító?


14/L, 3 hét múlva 15.



2013. okt. 12. 16:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Húúú az a 2%.... Mindenki attól szokott mocsok részeg lenni, meg alkoholista.. -_-


Én kiskoromban leittam papám söréről a habot, belenyúltam az unicumba és megkóstoltam, pezsgőztem is...


És? Itt vagyok és egyáltalán nem érzem magamon, h márpedig mindenképpen alkoholt kell fogyasztanom..


Komolyan mondom, h nem értem a mai társadalmat.. FUCK LOGIC!

2013. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 FaT4L 3RROR válasza:
90%
Hát nem tudom, én 15 évesen 10 Tequila meg fél liter whiskey, és 2 dl vodka után vígan haza sétáltam a város egyik feléből a másikba:D Cigire is rászoktam elég korán sajnos, de engem nem érdekel, inkább élem az életem úgy ahogy jólesik, nem akarok 70 évig élni, Nagymamám sose ivott és cigizett, és 64 évesen minden baja van, vérnyomás, izület stb. Én nem szeretnék így élni, hogy gyógyszereket kelljen venni állandóan, korházba járni stb..:)
2014. ápr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!