Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan esik rosszul? Szóvá...

Jogosan esik rosszul? Szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Rábeszélt a legjobb barátnőm,hogy menjek velük ma bulizni,Nem sokszor megyek,havonta 1-szer kb vagy ha van valami alkalom (valaki szülinapja,névnapja,stb.).Elmentem én is és van egy srác,aki nyomul rám és nekem is nagyon tetszik,de nem akarok semmit,mert népszerű és helyes,szóval nincs gondja azzal,hogy szerezzen "alkalmi barátnőt".

Ma ő is ott volt és a legjobb barátnőm folyton elég hangos megjegyzéseket tett vele kapcsolatban és látszott,hogy nekem ez kellemetlen volt,többen mondták neki,hogy ezt jobb lenne halkabban vagy máshol mondogatni.Elegem lett és eljöttem,mikor elindultam,akkor is beszólt.

Nagyon szarul esik,mert én mások előtt sose beszélek az ilyen ügyeiről,most meg szinte az egész társaság ezt hallgatta,páran be is szálltak a "hogy hozzanak ciki helyzetbe" projectbe.

Ráadásul tudja,hogy borzasztóan "félénk" vagyok,sose volt barátom sem és azt ses zeretem,ha mindenki rólam beszél.

Én reagálom túl,vagy ez tényleg sok?

Mondjam neki majd?

15L


2013. okt. 19. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp mondd neki. Ha nem fogja fel, nem a barátnőd. De amúgy nem lehet, hogy féltékeny?
2013. okt. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már mások is észrevették, akkor nem hinném, hogy te reagálod túl. Az igazi barátnő nem tesz ilyet. Bennem is felmerült, ami az elsőben: nem féltékeny? ERRŐL beszélj vele! Ne maradjon tüske senkiben.
2013. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval :féltékeny rád. Lehet neki is bejön a pasi és ezért akart kicikizni. Nagyon szánalmas viselkedés ez, nem barátnő módjára viselkedik...
2013. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy paraszt volt és direkt csinálta. Jó hogy pipa lennék..
2013. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!