Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit jelent az a kamaszoknál,...

Mit jelent az a kamaszoknál, hogy lázadnak a világ ellen? Megmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert kb ez az az időszak, amikor rájövünk, hogy a világ nem mindig olyan hely, amilyenről álmodunk....Aztán meg hozzászokunk.
2013. nov. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én már 15 leszek de soha nem volt bennem ilyen érzés :/

Tényleg nem.

2013. nov. 12. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd ha nem jutsz be az egyetemre/főiskolára meg nem kapsz értelmes munkát másképp fogod látni.
2013. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De addigra már nem leszek kamasz.
2013. nov. 12. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:

a szülőkön múlik, az extrém esetektől eltekintve. ha a szülő a kezdetektől (gyermekkortól) kezdve partnerként, egyenrangú félként kezeli gyermekét és minden szituációban így viszonyul hozzá, a gyermeknek nem lesz oka későbbi lázadásra, hiszen bármit megtud beszélni a szüleivel, ők pedig elfogadják olyannak, amilyen (ez a legfontosabb)

lehet kicsit egyszerűnek tűnik, de minden ilyen viselkedés otthonról, elnyomásból indul


és most jöhetnek alám a tipikus magyar szülők, akik mindenre megoldásnak tartják az atyai pofont :D )

2013. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 évesen én se tudtam, hogy mi az a kamasz lázadás. De jött a 19-20. életévem és én is ilyen lázadó lettem, most 23 vagyok, de még mindig tart, bár remélem kikecmergek belőle, mert elég cikis, főként úgy, hogy tanárnak (fizika-kémia) tanulok :D bár előnye is van, mert jobban megértem a tiniket, mint az ilyen már idősebb tanár, aki csak ordibálni tud egy kis tinis pofátlanságon. Tisztelet a kivételnek. :D Speciel én a tinik szemtelenségén nem tudok kiakadni. Különben addig tart a kamaszkor míg meg nem házasodsz.
2013. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sharacoke válasza:

A lázadás azt jelenti, hogy mindennek direkt az ellenkezőjét csináljuk bosszúból, ha valami nem tetszik nekünk, így szúrunk ki a másikkal. :)

De persze legtöbbször nem ez az ösztön jön ki rajtunk :D

2013. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!