Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szakítsak vagy ne? Teljesen...

Szakítsak vagy ne? Teljesen kiborultam.

Figyelt kérdés

14éves vagyok,a barátom 17.

11hónapja vagyunk együtt,és tegnap volt a szalagavatója ,amire sajnos nem tudtam elmenni. A bátyám a legjobb barátja így ő elment ,de a családtagokkal volt ,míg a barátom elment after partyra. A barátom egyáltalán nem az a hűtlen típus,eddig velem volt a leghosszabb a kapcsolata ( nekem ő az első kapcsolatom ) Ma viszont megtudtam,hogy megcsalt és lefeküdt az egyik lányosztálytársával. Teljesen kiborultam és azóta csak sírok. Azt kéri bocsássak meg neki,de ha most meg tette , ezek után hogy bízzak benne?! Nagyon szerelmes vagyok belé,és megszeretnék bocsájtani,de úgy érzem nem vagyok rá képes.:( Értékelnem kéne,hogy egyáltalán tőle tudtam meg és nem mástól? Ti mit tennétek a helyembe?



2013. nov. 17. 17:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szakits
2013. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon nehéz, de én biztos, hogy azonnal szakítanék vele. Bármennyire is szereted akkor se hagyhatod hogy ilyet tegyen veled. Sajnálom :( 19/l
2013. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele , de egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életem . Kiskorom óta szeretem,és annyira örültem,hogy kiderült, ő is viszonozza az érzéseimet. Most pedig ez..Azzal mentegetőzik , hogy ivott , mikor mondtam neki, hogy ez nem lehet mentség, azt mondta ,hogy a lány már rég óta nyomul rá,és direkt tette ezt vele.:(..
2013. nov. 17. 18:06
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
kuka
2013. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
Azt a de durva 14 evesen ez a.legnagyobb bajod?
2013. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Bármennyire is azt hiszed, viszonozza az érzéseidet, ebben ne legyél azért ennyire biztos. Egy ilyen után, én soha nem tudnám elhinni a páromról, hogy szeret.

2013. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kibékülhetsz vele,és mehet minden tovább,de te is tudod,hogy nem lenne már semmi olyan (azért is tetted fel a kérdést),szóval fölösleges tovább folytatni ezt a kapcsolatot. Én legalábbis biztos szakítanék,nem is tudnék már rá többet ugyan úgy nézni azok után,hogy megcsalt. Az meg,hogy ivott nem mentség,sőt,számomra még taszítóbb ,hogy arra próbálja fogni meg a lányra. A helyedbe hagynám. Sajnálom.
2013. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Először is nem értem amúgy miért voltál ilyen naiv egy 17 éves kapcsolatának már része a szex egy 13-15 évesének ellenben nagyon nem.Természetesen szakíts vele és máskor kezdj veled egykorúval akivel egy szinten vagytok és kielégítitek egymás vágyait.
2013. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
sajnálom hogy ez történt veled , de jobb ha szakítasz. ha most megtette ezek után is megfogja. Egyébként egy kérdés. Te még szűz vagy? csak azért kérdezem mert szerintem a normális az ,hogy ha valaki a szexuális életét 17+ korban kezdi. és (ha te még szűz vagy) akkor veled nemvolt meg neki az az élmény ami 17 éves korban inkább normális mint 14 éves korban :)
2013. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Menny ideig voltatok együtt?
2013. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!