Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit csináltok szilveszterkor?

Ti mit csináltok szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 13:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Valóban nem a témakört lessük! De akkor lehet a kérdést is másképp kellene megfogalmazni hisz mi, kisgyerekes anyukák nyilván nem megyünk hajnal 4 ig bulizni és isszuk le magunkat...itt pedig elé sok ilyen szülő van, akinek kicsi a gyereke.
2013. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt még nem tudom pontosan hogy hova megyek de 100% hogy nem otthon leszek.Majd 1-én délbe hazaesek:D Amúgy valószínű haverokkal leszünk meg elnézünk pár helyre.
2013. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Még nem tudom biztosan. Szeretném a barátokkal tölteni a szilvesztert. Eddig nem volt még igazán emlékezetes szilveszterem, mert többnyire mindig volt valami, ami miatt nem volt kedvem bulizni vagy beteg voltam.

Idén szeretnék ezen változtatni. Még nem tudjuk, merre vesszük az irányt, de mindenképpen együtt szeretném tölteni a barátokkal a szilvesztert. :)

18/L

2013. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Barátaimmal házibuliba megyünk.

15L

2013. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen tölteném a barátaimmal a szilvesztert, de akkor meg anyukám egyedül lenne itthon, és biztosan szomorú lenne, úgyhogy inkább itthon maradok, és vele ünnepelek.
2013. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Eddig az elmúlt 3 évben a barátnőimmel voltam, ittaludtak, meg ilyenek. (s szüleim pedig nem voltak itthon, ők ilyenkor elmennek "bulizni") De most ebben az évben anyuékkal tartok, mert miért ne.

Jövőre tervezem hogy megint barátokkal töltöm. Valószínűleg ez lesz az utolsó szilveszterem velük. :)

16/L

2013. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bulizni megyek, de az még nem lett eldöntve, hogy hova, pedig már mindkét helyről eléggé sürgetnek, hogy döntsek. Szóval a héten nem lenne rossz eldöntenem.:)
2013. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
átjön egy barátnőm, megnézünk egy rakás filmet, megeszünk egy rakás kaját aztán kidőlünk 18/l
2013. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnál lesz házibuli, ott fogok szilveszterezni. :)

17/L

2013. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Presszó Disco osztálytársaimmal (most ne egy durva helyre gondoljatok:DD)15/L
2013. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!