Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért piszkálnak ezért?

Miért piszkálnak ezért?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy fiú akivel jártam,de nem éreztem vele jól magam,meg nem is igazán ment ez az egész kapcsolat,ezért szakítottam vele.És azóta a srác ismerősei folyton ezzel piszkálnak,hogy megkérdezik minden nap,hogy igaz-e hogy jártam vele, meg mutogatnak rám,hogy ott van ....-nek a csaja meg ilyenek. Mit csináljak hogy befejezzék ezt? Vagy miért csinálják?
2014. jan. 30. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert baromira unatkoznak és nincs jobb dolguk... ne foglalkozz velük.. egyik füleden be másikon ki.. minden csoda 3 napig tart... pár nap és nem fognak veled foglalkozni.. akkor meg pláne nem ha látják rajtad, hogy nem érdekel mit dumálnak.. :)
2014. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nekik visszaszólni,úgy teszek mintha nem is érdekelne,de már hónapok óta ez megy és nagyon idegesítő.
2014. jan. 30. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek.
2014. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nevedd figyelembe. Gyerekes viselkedés ez csak. Teneked viszont ha már kapcsolatod volt akkor nem vagy gyerek és tudod ignorállni
2014. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem süllyedek le az ő szintjükre,és nem szólok vissza nekik semmit,de ettől még zavar,hogy ilyen hülyeséggel piszkálnak.
2014. jan. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!