Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szüleitek mikor engedtek meg...

Szüleitek mikor engedtek meg az együtt járást?

Figyelt kérdés
Mert meg soha nem beszeltunk rola. Meg azt sem kerdezte hogy tetszik e valaki. Ha osszejonnek valakivel ezt mondam :egy fiú megkért hogy legyek a barátnője...aztán majd eldőlik mi lesz. Ti mit mondtatok vagy hogy tudtak meg a szüleitek? mert en mar erole felek hogy mi lesz. Mindenki írhat csak ha megkerlek titeket reszletes mondjatok el.:D
2014. márc. 23. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
8
2014. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem kértem engedélyt, mikor összejöttem az első barátommal csak elmondtam és kész.
2014. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ehhez engedélyt kéne kérni. Hazaviszed a srácot, bemutatod, aztán majd hogy ezt a szüleid hogy fogadják, az idők során alakul.
2014. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
23%
Erre nem kell engedéjt kérni. Ha szerelmes vagy járni fogsz vele ha engedik ha nem
2014. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez a megkért oylan furán hangzik. :) Az iylesmit nem kérni szokés, hanem magától kialakul. :D
2014. márc. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor engedték volna, 14 évesen mondtam hogy van barátom és kész. Anya tudta már, hogy tetszik, de szerintem váratlanul érte őt is nem csak engem, mert eddig akik tetszettek, sosem tetszettem nekik viszont, szóval nagyon örültem neki:) Még azóta is együtt vagyunk:)

16L

2014. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is hülyeség, már ne haragudj. Engedélyt kérni? Minek? A szüleid semmit sem érnek el azzal, ha megtiltják, mivel ha nagyon akarod úgyis megoldod, meg okuk sincs rá. Te döntöd el, ki tetszik, és kivel akarsz járni. Már oviban volt barátom (persze nem komoly). Én is csak elmondtam, és kész. Ezen nincs min kiakadni. Az már más tészta, ha komoly lesz és az ottalvás szóba jön mi lesz, de addig egyáltalán nem az ő dolguk ez.
2014. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem kértem engedélyt... és nem jelentettem be ha volt valakim. Az első 2 barátomról nem is tud senki a családból.

17 évesen kezdtem el fiúzni... volt kemény 2 randim , sikertelenek voltak... aztán ennyi. Ezek után 19 évesen lett először barátom, de nem mertem elmondani....amúgy se engedtek soha sehová... hát még pasizni. Ugye ha az ember a szüleitől függ mert iskolába jár... szóval elkezdtem hazudozni. Matekkorrepetálás, táncpróba, ilyenek...közben meg a barátomhoz jártam.


23 éves voltam amikor így konkrétan bejelentettem hogy járok valakivel, mert anyu megkérdezte hová megyek. Mondtam hogy a páromhoz. Akkor is suliba jártam, viszont diákmunkából volt egy kis pénzem.

2014. ápr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nalam ugy tudtak meg szuleim, hogy megtalaltak a vonatjegyemet :P az elosztori: megismerkedtem egy fiuval az interneten, nagyon tetszettunk egymasnak csak egy volt a baj, en nyiregyhazan, o budapesten... 2 honapnyi chateles utan feladtam a felelmemet hogy egyedul utazok, felszalltam egy vonatra, tesom falazott nekem, masnap vissza. Ezt eljatszottuk 3x (havonta 1x) es utanna borult a bili, mert nem dobtam ki a vonatjegyemet :P utanna edesanyam elfogadta, persze elotte volt egy 4 oras sirasa, hogy miert tettem ezt :)))
2014. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!