Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt életed legcikibb...

Mi volt életed legcikibb szituációja?

Figyelt kérdés
Kérlek kort és nemet is írjatok!

2014. ápr. 20. 22:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

18 éves voltam és a barátomnál aludtam.Az éjszaka közepén arra keltem,hogy nagyon csikar a hasam,és hát rám jött a hasmenés.Próbáltam halkan intézni,de egy 25 nm2-es panelban ez elég nehezen ment,gyakorlatilag szétrobbantottam a klotyót,annyira hogy fel is ébredt rá :) de tök megértő volt,még simogatta is utána a fájós hasamat.

Meg volt hogy el is ájultam előtte,az is elég ciki volt.Ja,ma már a férjem :) 27/l

2014. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%
Kb 10 éve a strandra mentünk a barátomma(*most mar a férjem).Öltöző kis szekrény stb.Gondoltam fürdés elött 1 gyors pisi.A medencékhez 1 kis hidon kellett kimenni.akkor vettem észre hogy valami verdesi a vállamat.wc papir volt,ami kb.2 méter magassan a bikini alsómból repkedett.A szégyentől égtem hamar letéptem és bele ugrottam a vìzbe.De valahogy nem.tövestűl téptem le ezért még úszkált is utannam.
2014. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
amikor a földnek csak egy holdat teremtettem, 100milliárd
2014. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Vonattal jártam suliba, és a vonaton valahogy a könyveim közé beakadt a tamponos doboz, és a könyvvel együtt azt is kirántottam. Szanaszét szóródtak az ülések között.
2014. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Kb. 6 éve, az akkori barátommal és nénikéjével sétáltam a járdán. Ahogy kanyarodtam, véletlenül elszellentetem magam, ráadásul nem is kicsit. Úgy tettünk mintha mi sem történt volna, de láttam hogy még össze is rezzentek a hirtelen, hangos fingszótól.

A másik ciki élmény pedig a háziorvosnál történt. Kérdezte, hogy mi a panaszom. Válaszolni akartam, de szó helyett csak egy nagy böfögés jött ki a számon. Erre ő: Szóval az emésztési panaszon kívül mi a problémája?

2014. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
99%

Zeneiskolából ballagtam, és a zárókoncerten 3x kezdtem újra játszani a zenét (már nem tudom mit, talán etűd lehetett), majd aztán még a végét is elrontottam.


Lehet nem olyan durva, de én mindig szerencsétlenkedek valamit, szóval sok apróbb ilyen kis "balesetem" van. Olyan gyakorlott vagyok, hogy már el sem pirulok, és rosszul sem esik, ha kinevetnek. :D


17L

2014. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
99%
Barátnőimmel pizsipartiztunk. Előtte való nap ehettem valamit, amit nem szeret a pocim, ugyanis nagyon kellett finganom. A lányokkal pont egy csajt röhögtünk ki, aki egyszer velünk volt és szellentett, erre a röhögéstől nekem is kijött egy jó hangos egyed.
2014. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
anno az exszel a Balcsin voltunk én meg kitömtem zoknival a melltartóm, el is felejtkeztem róla, úszkáltunk a vízben és amikor egymással sezmben beszéltünk a párom kérdezi, hogy nézd már mi úszkál itt körülötted? zoknik??én meg gyorsan rámarkoltam, lehúztam a víz alá, ő meg nézett értetlenül. nem győztem terelni.
2014. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Meg 15 eves koromban ki akartam nyalni a bnomet, de amikor lehuztam a bugyijat egy ccsikban szaros volt a feneke. Hirtelen nem tudtam mit mondjak, mondtam neki h csokis a combod. Aztan nagyot nezett, letorolte es mondta h most inkabb ne nyaljam ki. Aztan leszopott.
2014. ápr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Úhh,hát nekem volt néhány :D

Kb egy hónapja Ausztriában síeltünk a családdal.Egyik este teleettem magam és vacsi után a húgommal elmentünk sétálni.Saccra 45 perc után iszonyatos "szarásinger" jött rám,és mivel nem volt ott semmi áruház vagy ilyesmi,ahova be tudtam volna menni wc-zni így gondoltam egyet,és még mielőtt összefostam volna magam,mondtam a tesómnak,h odamegyek a fákhoz,mingyá' jövök.Ő így nézett hülyén,mondtam neki mi a szitu.Oké.Szóval borzasztó nagy hasmenésem volt,egy ilyen kertvárosi résztől 100 méterre.Sötét volt,így azt hittem,h nem lát senki.A tesóm mellettem állt,dumáltunk,én közben ott guggoltam-álltam lehúzott...erre kijött az egyik házból valaki és elkezdett felénk jönni.Alig tudtam megtörölni a seggem,h el tudjunk futni,mert bazira gáz lett volna ha szemtől szembe kerülünk,ugyanis szerintem előtte már az erkélyről figyelték,ahogy "két más nyelven halandzsázó csaj közül az egyik éppen a házuk látóterében szarik".

Szóval tényleg attól féltem,h beszarok,és végül ez lett az egészből :D

Aztán még:két barátnőmmel a sulinkhoz közeli patak mellett sétáltunk az utcán és a barátnőm át akarta dobni nekem a patak túlsó felére a tornacuccom de a cucc beleesett a patakba és elkezdett menni a vízzel.Erre én a másik barátnőmmel megpróbáltuk kiszedni miközben röhögőgörcsöt kaptunk.Volt a patak fölött egy vékony cső és arra rákapaszkodott a barátnőm ,de közben én is így egymáson kellett feküdnünk mert ha leszállunk egymásról beleesünk a patakba.Hozzáteszem,hogy nekműem még aseggem is kilógott mert nagy volt a nadrágom.Mikor röhögések közepette leszálltam a barátnőmről,hogy elérjem a cuccost beleestem a vízbe :P

A legcikibb az volt,hogy ezt az egészet végignézte kb 10,15-16 éves fiú

-Egy másik eset:Suliban szarul éreztem magam,mert hasmenésem volt,erre tesiórán mindenféle "mutatványt" kellett végeznünk én meg valami furcsát éreztem a bugyimban.Titokban kimentem WC-re és észrevettem ,hogy szó szerint beszartam(ez még kb 3 éve történt)

-Egy újabb ciki sztori:Alsós voltam és a mászókán ültünk a barátnőmmel,amikor a seggemben éreztem valami szúró érzést,Szinte biztos voltam benne hogy szálka ment bele.Bekéredzkedtünk a terembe,és megnéztem,hogy tényleg szálka ment-e a fenekembe.Csakhogy nem igazán láttam a hátsóm,ezért megkértem a barátnőmet,hogy nézze meg mi az erre ahogy a teremben kilógó seggel álltam bejött a terembe az egyik fiú osztálytársunk mi meg ijedtünkben egymásra dőlve beestünk az asztal alá.Szerencsére a fiú nem látta meg hogy nem volt rajtam félig nadrág.

-Még általánosban az volt a mániám,hogy az ajtó tetején csimpaszkodva hintáztam,de a folyosót,ahol a tanárok jöttek pont takarta az ajtó.Egy ilyen alkalommal teljes erővel himbálóztam és akkor hirtelen elém jött az ajtó mögül az ofő.Kb 2 centin múlt,hogy az arcába nem rúgtam,és kivel megijedtem,mikor leugrottam majdnem ráestem

-Volt még egy nagyon ciki sztori:Barátnőmmel kimentünk a közeli játszótérre éás nem hitték el,hogy fel merek állni a buszmegálló tetejére.Erre felmásztam rá,és elkezdtem énekelni.Mikor a játszóra néztem láttam hogy két nem sokkal fiatalabb lány minket néz és röhög rajtam,kezükben volt a telefonjuk.Erre a barátnőm mondta,hogy biztos lefotóztak,erre én odamentem hozzájuk(a két ismeretlen csajhoz) hogy azonnal töröljék ki a fotót mert féltem hogy akinek megmutatják a képet az megismer erre kiderült,hogy le sem fotóztak

14/L

2014. ápr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!