Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hetedikes vagyok és még nem...

Hetedikes vagyok és még nem jött meg nektek hány évesen jött meg? (mesélhettek töréneteket is)

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 16:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%

Nekem 9. téli szünetben jött meg... 15 és fél éves voltam :D

nem volt érdekes szitu...elmentem wcre reggel és láttam,ennyi :D

van még időd vérezgetni,hidd el:) én is vártam már..(elég bolond voltam:D)

19/L

2009. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nekem 11 évesen jött meg. Nyári munkán voltunk anyukámmal és két osztálytársammal és nekik az anyukájukkal. Egy kertészetben dolgoztunk, 40 fok volt a sátorban, slaggal locsoltuk egymást olyan melegünk volt. Elkezdett fájni a fejem, rosszul éreztem magam, azt hittem a melegtől, aztán elkezdett nagyon fájni a combom és kisugárzott a derekamba hasamba is. Nagyon rossz volt:S Elmentem wc-re és láttam, hogy véres a bugyim. Szaladtam be anyuhoz és elmondtam neki, de úgy meg voltam ijedve, hogy elsírtam magam. Nyugtatgattak a többiekkel, adtak betétet meg egy Algopirint, de nem lettem jobban és haza kellett mennem. Otthon apunak nem mondtam el, hogy mi történt, csak annyit mondtam, hogy rosszul lettem a melegben és anya hazaküldött. Kicsit szégyelltem vagy nem is tudom, olyan fura lett volna erről beszélni apuval. Este jött haza anya és ő mondta el apunak. A két barátnőm közül akikkel együtt voltunk a kertészetben az egyiknek már meg jött és vele beszélgettünk erről. Azt mondta ő észre sem vette mikor neki megjött, nem is fájt neki. Irigyeltem őt, mert nekem nagyon rossz volt. A másiknak csak 8.-ba jött meg és ő is beteges volt vele, emlékszem osztálykiránduláson is meg volt neki és nem akart leszállni a buszról, ott akart maradni a parkolóban :S Nekem azóta minden hónapban nagyon fájdalmas volt, mindig azt kívántam, hogy bár csak pasinak születtem volna.:D Szültem egy gyereket és azóta tök normális, még fáj mindig, de már nem annyira, sokkal elviselhetőbb, nem kell bevenni 2 levél gyógyszert rá.:) Ne akard siettetni, majd megjön ha eljön az ideje. Nekem rossz volt, hogy ilyen korán jött meg, nem is voltam rá felkészülve, akkor még csak ketten voltunk az osztályban akiknek megjött, a másik csaj idősebb volt tőlem csak megbukott és azért járt velünk egy osztályba.

2009. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Köszi és tényleg rossz lehetett olyan fiatalon
2009. dec. 25. 16:53
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 évesen jött meg,semmi extra nem volt,délután sulibol hazajöttem vagy már ott nem tudom és láttam hogy véres a bugyim,betét,majd szoltam anyunak és ennyi :)
2009. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 dóriyyi ***** válasza:
100%
10 évesen jött meg.
2009. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 evesen jott meg, 7-ik elejen. Reggel mikor felkeltem lattam, hogy piros a bugyim, nagyon megijedtem, nem szamitottam ra, pedig en is nagyon vartam.

14/L

2009. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

nekem 11évesen jött meg vagy 10.nem emlékszek pedig még csak 14vagyok xD

suliba jött meg és nem vettem észre csak itthon:D

á de énis annyira örülnék ha még most se jött vna meg:[

2009. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 25. 19:53
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

8. legelején 14éves voltam

és én észrevettem a suliban de csak itthon mentem el wc-re és tudtam hogy mi az..és nem fájt a hasam sosem

kb évig :)

most meg 1-2éve kb minden második alkalommal fáj nagyon:S görcsöl

ÖRÜLJ NEKI AMIG NEM JÖTT MEG !!!:) tényleg ...

ne várd !!:)

2009. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Okés csak olyan izé hogy még nem jött meg.
2009. dec. 25. 20:28
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!