Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiuk orulnetek neki?

Fiuk orulnetek neki?

Figyelt kérdés

Baratom most ballag el lassan 19 eves lesz es fel eve vagyunk egyut, milyen ajandekot adhatnek?

A kepes bogre es parna kizarva.

Mi jobb anyagi korulmenyek kozott vagyunk es o mindig a hasznos ajandekokat dicseri.


Fiuk ti orulnetek egy uj leveltarcanak? vagy megalazo lenne vagy ciki ilyen ajandekot adni egy ballagonak? az ove mar nagyon lestrapalt.

Kerlek "vicces" komentektol kimeljetek meg.



2014. máj. 4. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Tőlem csak egy dobiz cigit kapott (2 nappal előtte vettem neki egy nagyon drága cipőt, nem tartottam szükségesnek h még vegyek neki vmit) de sztem egy 5-öst vagy 10-est adtam volna neki vagy 2 pakk füvet, ha ajándékoztam volna.
2014. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat vegyél neki , ami hasznos és szüksége van rá. Amit mondtál az jó :))
2014. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En szemely szerint egy finom italnak jobban orulnek. Pl egy moet pezsgo amit egyutt iszunk meg. Vagy egy vacsi egy jo etteremben, pl costes, akar egy degusztacios menu.


De te ismered. Ha a kiegeszitoknek orul, az is jo otlet lehet.

2014. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az a "levéltárca"?
2014. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy új pénztárcának örülnék, az praktikus, főleg ha a régi már rongyos...
2014. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!