Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szeretitek az...

Kamaszok, szeretitek az osztályotokat?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is légyszi! :)
2014. máj. 7. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket. Összetartó kis osztály vagyunk, komolyan mondom, senki sincs egyedül. Igaz olyan is az összetétel, egy erős gimi hatosztályosáról van szó, válogatott népség vagyunk. Nem tudom, mi lesz később, de most jól össze vagyunk kovácsolódva, sok az osztálybuli (mind ofős kirándulós szalonnasütős, mint ofő nélküli piálós kertiparti), senki nem ellenkezik az osztállyal töltött programok ellen. Szerencsére nagyobb klikkesedés sincs a 27 lány között, ami meglepő dolog. Vannak kisebb baráti társaságok nyilván, de sokszor beszélgetek másokkal is, ha éppen találunk közös témát, nincsenek ellenségeskedő baráti körök. A 8 fiúnk meg meg se engedhetné magának a klikkesedést :D Persze van pár idegesítőbb osztálytársam, de egyik se bunkó vagy elviselhetetlen, szóval nagyon szerencsésnek érzem magam osztály-szinten.
2014. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én konkrétan imádom az osztályomat. Most vagyunk 9.-esek, de szerintem nagyon jó osztály. 6 lány és 14 fiú van, szerintem mindenki jófej, a fiúk viccesek, rengeteget röhögünk vagy velük vagy rajtuk. Összetartóak vagyunk, pl. a felmérőkön ahol csak lehet segítünk egymáson, megoldjuk közösen a házikat, amikor nincs meg senkinek... Nagyon szeretek velük lenni.
2014. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem igazán. Nagyon klikkes, a fiúk most érnek, szóval pofáznak állandóan, engem meg idegesít. Szigorúan csak órákon vagyok benn náluk, mert engem is eleget piszkáltak már, mert nem tudtak mit kezdeni a kinézetemmel. Akkor vagyok csak jó, ha medencés tavas buli kell. Szerencsére már csak 1 hónap van kb :) 8 osztályos gimi, negyedik osztályáróp van szó.
2014. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem is meg nem is!

Nyelvi osztályba járok

Eléggé klikkes osztály vagyunk.. Hétköznapokon nem is vesszük egymást de ha olyan van akkor mind a 34en összefogunk. Vagy ha valakit megkell védeni akkor egymás segítségére sietünk :)

De összességéban nagyon jó osztály vagyunk! Meg a hülyülés az órákon..Főleg azóta h jött egy új srác aki nagyon nagy szájú! :D

2014. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát elmegy.

Nálunk is nagyon megy a klikkesedés, egymás kibeszélése, de ha iskolakerülésről van szó, akkor abban össze tud fogni az egész osztály :D

Tavaly elég unalmasak voltak még, de mára már oldottabb a hangulat az órákon, így annyira nem telnek unalmasan.

2014. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az osztályomat. Sikerült összehoznunk egy 6-7 fős "klikket", akikkel eljárkálunk mindenfelé. A többi osztálytársam unalmas kocka, és lányból sincs sok, viszont jó dolog, hogy legalább 2 ember mindig vevő egy kis szórakozásra.
2014. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva gyűlölöm őket.mindenki mindig azon van hogy hozza kellemetlen helyzetbe a másikat(kavarások,beköpés puskázáskor stb stb).de végre 8.os vagyok,ès június után soha többé nem kell őket látnom!!! :) :)

L/15

2014. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, a többség normális, de nem rajongok értük. Tudunk együtt dolgozni, pár szót beszélgetni, de nagyon sok a klikk, így igazi "osztályközösség" nincs.

Mondjuk még így is örülhetek, ennél sokkal rosszabb volt az általános iskolás osztályom, ahol folyamatosan vitatkoztak az emberek.

2014. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon szerettem ezt az osztályt, de mára már inkább tűrhetőnek nevezném. Szívesen elmegyek velük bárhová, nincs bajom az osztályprogramokkal, de megvan a saját baráti társaságom, amiből néhányan ebbe az osztályba járnak, de sokkal jobban szeretem az évfolyamtársaimat.

Nemrég volt a diákdiri választás, ami a mi sulinkban elég komoly esemény, és lényegében az összehozás a célja, de minket teljesen széthúzott. Csak a diákdiri miatt hirtelen annyira megosztott lett az osztály, mint még soha, klikkesebb lett, mint az elmúlt 2 évben együttvéve. Olyannyira, hogy a diákdiri előtt - amire készültünk 4 hónapot - két nappal a fél osztály bejelentette, hogy nekik nem tetszik a témánk, ez meg elindított egy olyan visszafordíthatatlan veszekedés láncreakciót, hogy a végére már mindenki utált mindenkit. A csendes emberek hirtelen rohadt kemény kritikákkal illettek mindenkit, volt sírás, volt pofozkodás, kiabálás, olyanok vágtak egymás fejéhez durva dolgokat, akik azelőtt majdhogynem elválaszthatatlanok voltak. Amikor a kampányidőszaknak vége lett, furcsa csend uralkodott néhány hétig. Vége lett az osztály eseményeknek, amiken a diri előtt összekovácsoló, csapatépítő tréningként szervezgettünk (házibulik, ivászatok, beszélgetések). Mindenki ment a maga útjára, és a kézzel fogható utófeszültséget inkább kerültük, már csak tanulni jártunk be. Aztán lett két szerelmes pár, és akkor már ők lettek a téma, és úgy egy hónappal a kampány után már tudtunk nyíltan beszélni róla, és egy kicsit lehiggadtunk. Mostanra már más a fő téma, és egy fokkal jobb, mint akkor, de érződik, hogy már nem lesz ugyanolyan, mert akik nagyon összevesztek akkor, most már csak beszélőviszonyban vannak, nincsenek annyira nagyon jóban. Azt veszem észre, hogy ha kell beszélgetünk és jól érezzük magunkat, de szünetekben mégis sokan menekülnek a folyosóra. Sok lett egymásból, úgy érzem. Idén nem is megyünk ottalvós osztálykirándulásra, mert ott elszabadulna a pokol újra, főleg hogy még innánk is.

2014. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 11. osztály.
2014. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!