Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiket idegesítenek a szórakozó...

Kiket idegesítenek a szórakozóhelyekre beszabadult, folyton sikoltozó/ordítozó tinik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 02:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
engem nem,röhögök rajtuk :D
2009. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jogos! igazából a kérdés arra akart irányulni, hogy ők ezt miért nem veszik észre.
2009. dec. 31. 02:20
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Észreveszik és élvezik hogy a figyelem középppontjában vannak,vagyis csak próbálják felhívni magukra a figyelmet,meg azthiszik hogy menő amit csinálnak,pedig inkább szánalmas. Bár vannak akiken jóindulattal nevetek:)
2009. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én sem úgy mondom hogy idegesít hanem már csak röhögünk hogy milyen szánalmasak..szerencsétlenek beszabadultak egy jo szorakozóhelyre szerintem kb azt sem tudjá h hol vannak meg mit is kell itt csinálni, az meg a másikhogy ők legyenek a középpontban ..idővel majd rájönnek hogy ez szánalmas.
2010. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem.
2010. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a részegen fetrengő 15-16 évesek idegesítenek. hogy kerülnek be egy olyan helyre, ahol ELVILEG 18 lenne a korhatár, arról pukim sincs.
2010. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem, egyszer mindenki volt ilyen:) Fiatalon mindenki idősebb akart lenni, menőn viselkedni, azt csinálni, amit tilos, majd kinövik.
2010. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én sosem voltam ilyen. Amúgy pedig belelépnék a szájukba legszívesebben.
2010. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább félek tőlük.Ijesztő ahogy viselkedni tudnak,simán neki is mennek akárkinek,egymásnak is szinte ok nélkül.Bárcsak burokban tarthatnám a gyerekem,hogy ne érje baj,és ne legyen ilyen.
2010. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ez tökre attól függ milyen koncert. Egy rock koncerten ahol mindneki full részeg ordibál ugrál és pogózik ott az ilyen formák nem is zavaróak mert elvegyülnek. Engem nem is zavarnak. Engem azok a formák zavarnak akik full beruga lemennek azért egy koncertre hogy verekedjenek és ha már egy kicsit meglök őket valaki nekikesnek annak aki egy kis konfliktust csinál akár, Nem is értem az ilyen embereket.
2010. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!