Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskorban mit lehet tenni...

Kiskorban mit lehet tenni hogy egy 9 évey gyerek több tiszteletet tanusítson?

Figyelt kérdés

AZ a helyzet ált elő hogy egy kisgyerek aki csak pár napja ismer látásból jókedvűségböl medobott sárral persze én erre elég durván reagáltam és nem értem hogy hol a tisztelet.

AZ a tudat szerint élek hogy mindenki a saját bőre árán tanúlja meg ahogy nis kiskoromba ugyan.

És ez valakinek nem tetszett ahogy reagáltam.

nekem nem is jutott ilyen eszembe.


2014. júl. 7. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Fel kell pofozni.
2014. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt mondom énis így tanúlja meg és ez nagyon nem tetszik valakinek
2014. júl. 7. 20:37
 3/6 ÁkosTóth válasza:
47%

szerintem hülyeség hogy nem "szabad a gyerekeket ütni".Mi hogy nőttünk fel?

Rossz vagy = pof,stb.

Felnőttél= Tudod mi szabad mi nem, hol a helyed.

2014. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg pont ne üsd meg. Tudod miért? Mert lelkileg rhadtul sérül tőle:D:D ott nagy baj van ha csak veréssel tudod fegyelmezni a kölködet.

"jókedvűségböl medobott sárral" tehát nem tudta,hogy ezzel rossz dolgot tesz?

No hát el kell neki magyarázni,9évesen van annyi esze,hogy felfogja,hogy ez rossz,tiszteletlen nem szabad. Ezerszer többet érsz el ezzel mintha agyba-főbe vernéd.(valahol egyébként is a szülő hibája,ha a gyerek tiszteletlen)

2014. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem valahol, hanem teljesen a szülő hibája szerintem.


Pl anyunak van egy kolleganője, hasonló korú gyerekkel, mint én és a tesóm.

Amikor kisebbek voltunk a 9 éves kislány simán letegezett mindenkit, akárhány éves volt. Boltban az eladót, édesanyja munkahelyén a nyugdíjazás előtt álló gépírót (gyere már ide segíts nekem nyomtatni). Sokaknak nem is tetszett, az meg még kevésbé, hogy az anyja egy szót sem szólt, hogy nem így kellene.


Ránk meg anyu kiskorunktól kezdve ránkszólt, amikor találkoztunk valakivel, hogy "nem hallottam a köszönést, kisfiam/kislányom", és szépen elmondta, hogy Csókolommal tessék köszönni, kivéve ha akinek köszöntél másképp nem kéri.


Egy kilenc éves gyerek egyébként pontosan tudja, hogy nem jó ha sárral dobálok valakit.

2014. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy pofontól nem lesz senki lelki sérült és egy pofon nem is verés,de nem mindegy miért adnál neki pofon ha rendszeresen visszabeszél,szemtelen más nem használ akkor szerintem belefér
2014. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!