Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért öltöznek a mai lányok...

Miért öltöznek a mai lányok majdhogynem "sarki nőknek"? Mire ez a nagyképűség? Nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés
egy 17 éves lány
2010. jan. 8. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez a divat, és ezt sulykolja beléjük a média. persze nem csak a gyerekek a hülyék, hanem a szülők is. javaslom a south partk ostobenkó krva -s részét.
2010. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
pontosan....ez a divat... én még életembe nem vettem fel még csak egy szoknyát se (nahjo oviba még ment a hosszuszoknya:) de ha igy öltözködnék szerintem már rég öngyilkos lettem volna mert nem cska olyan ruhát hordanak hanem ugy is viselkednek..:S 14/L lml,
2010. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert már 11-12-13 és még a 14 éves kicsit éretlenebb lányok idősebbnek akarnak látszani.Már nemi életet élnének, buliznának, és valamelyik szülő meg is engedni.Így a kislány jól el van eresztve , tisztelet a kivételnek.
2010. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem nagyképűség...közönségesség.Szerintetek a férfiak egy futó pillantáson kívül másra is értékelik ezeket a lányokat,nőket?Csak azok,amiknek látszanak.Így ismertetik meg magukat a környezetükkel,aztán csodálkoznak,ha később nem kellenek senkinek.Normális,jóérzésű férfi ilyenekkel szóba sem áll.
2010. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez 90%-ban a szülők hibája. Amíg egy negyvenes anyuka úgy öltözködik, mint egy tizenéves, és elhiszi, hogy ő a világszépe, addig mit várjunk a gyerekeiktől? Én nem nézem le ezeket az embereket, ne értsétek félre, lehet nagyon csinos egy anyuka is, de egy anya, legyen anyás, és ne egy cicababa, aki a lányával "verseng"... Az osztályomban azt látom, hogy valaki már most elköltötte az összes karácsonyi pénzét egy új ruhatárra, amit jövőre már úgy sem vesz fel. Ennek szerintem semmi értelme, de leginkább nevelésből fakad. Én mindig szerettem volna divatosan öltözködni, de kis általános koromban még nem tehettük meg, mások kinőtt ruháiban jártam (nem okozott lelki sérülést), majd amikor eljött az általános iskola vége, és pénzünk ugyan lett volna rá, anyu nem engedte, és így visszagondolva nagyon jól tette. Nem húzhattam mellkidobós felsőket (amikor még kb nem is volt mellem...), csipőgatyát, nem lóghatott ki a derekam, nem kaptam magassarkút, pedig nem egy visszamaradott anyuka, nagyon is halad a korral, de ő így látta jónak. Mára már saját stílusom alakult ki, és nem érdekel mások hogy öltözködnek, vagy milyen szemmel néznek rám. Ha én kapok 20 ezer ft-ot, azt bankba teszem, egyszer majd jó lesz valamire, nem két fölsőre költöm... Sokkal értékesebb embernek tartom magamat így, mint amilyennek azokat látom, akiket más nem foglalkoztat csak a divat és a bulik.

A fiatalabbak pedig... nagyzolás, azt hiszik így felfigyelnek rájuk a pasik, érettebbnek tűnnek, felnőttesebbeknek. Ebben lehet van is valami, csak így kezdődik az az élet, amikor már 13 évesen nem szűz valaki, és abszolút nem értékeli a testét sem ő, sem az a rengeteg pasi, aki sorban áll nála. Senkit nem fog érdekelni, hogy milyen belső értékei vannak, csak az, hogy hogy néz ki, és egy numerára jó lesz.

2010. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja és 19 éves lány vagyok :)
2010. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én igenis hordok miniszoknyát magassarkúval meg kivágott fölsővel. Miért ne tenném, elvégre fiatal vagyok, had mutassam meg, amim van, ha már jól nézek ki. De a viselkedésem nem közönséges, nem vagyok buta, komoly kapcsolatom van, nem vagyok egy krva.

Meg kell találni az egyensúlyt a szxei és nőies, valamint a közönséges és krvás között. Aki túlzásba akarja vinni azt, hogy kihívó legyen, az olykor átesik a ló túloldalára.

Viszont az, aki az ilyen öltözködéshez még úgy is viselkedik, mint egy ribanc, az saját magát sem tiszteli...

2010. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

SZia!


13 éves lány vagyok, ilyenekkel körülvéve. Néha már-már úgy gondolom nem vagyok normális. Jó oké, van 1 db. miniszoknyám, de nem sűrűn veszem fel, és pár felsőm, ami kicsit kivágottabb, de nem olyan szörnyűen, Nem festem magam, max. ünnepekre. És a hajam sincs festve, valamit nincs se fültágítóm, de piercingem... Nem tudom.. szerintem nem nromális, ha valaki úgy öltözködik, ahogy írod. Közönséges. De azért csinálják ezt szerintem, mert ki akarnak tűnni a tömegből, és azt szeretnék, ha menők lennének. EZ a véleményem.

2010. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ez nem kitünés kérdése:D és szerintem igaza van az utcsó elöttinek..mutassa meg amilye van..leszarom..de gondolom te nem 12-16 éves vagy:D nahmindegy szoval és a pirosegyáltalán nem feszülöös gatyámmal ,az XLes fekete polommal meg a fonott hajammal jobban kitünök a sorbol mint néhány szüzk*rva:D
2010. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És a fél méteres műhaj, plussz az agyonfestett arc?
2010. jan. 13. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!