Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha anya utálja a...

Mit tegyek ha anya utálja a cigányokat de a legjobb barátnöm az?

Figyelt kérdés

14 èves làny vagyok. A legjobb barátnõm cigány. Vagyis fèlig mert az apja magyar. A szülei tisztessègesen dolgoznak. A barátnõmnek nincsen testvère ahogy nekem sincs. Anyának mindig mondom mit szoktunk csinàlni. Pl. körömfestés, társasozás. Anya sosem találkozott vele, èn már voltam náluk. Nem 300 m2-en laknak, nincs 5 luxus autójuk. 80m2-en èlnek, 1 olcsóbb autóval. Tehát rendesen èlnek. Anya minden cigànyra azt gondolja hogy nem dolgozik, csak lopnak, csalnak, hazudnak, 15 èvesen szülnek, 10 gyerekük van. Vagy ne mondjam el hogy cigány? Mert nem látszik a barátnõmöm de az anyukàján se pedig õ az.

Mit tegyek?


2014. aug. 27. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem ismeri, akkor egyszerűen mutasd be anyukádnak a barátnődet. Nem kell mondani, hogy félig cigány. Hadd ismerje meg előítéletek nélkül.
2014. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Minek kell bejelneteni, hogy milyen származású? Az egyéb barátaidról se jelented be gondolom, hogy sváb, vagy tót, vagy akármilyen más származású, nem?
2014. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem fontos mondani.
2014. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ráírva. Ráadásul nem is számít, az ember tettei beszélnek nem a származása.
2014. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg, hogy cigány. Később, ha már anyukád megismerte, esetleg mondhatod.
2014. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor nem mondom el.

2014. aug. 27. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Anyukád tapasztalatból beszél. :)

De az is igaz, hogy vannak kivételek (és saját tapasztalat szerint leginkább akkor, ha az egyik fél nem cigány).

Amit írtak, hogy mutasd be, de ne mondd el, az nagyon jó ötlet. ha így megszereti, és majd később kiderül, akkor nem lesz mit mondjon, hiszen ha hirtelen megutálná, akkor ő a hülye, és nem más. :)

2014. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!