Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszlányok vagy 15-20 év...

Kamaszlányok vagy 15-20 év körüliek, felettiek van még aki hallgatja az alábbi műfajok közül valamelyiket: régi rock zenék, blues, esetleg, jazz? Vagy olvassa az alábbi szerzők műveket J. D. Salinger, F. Scott Fitzgerald, Sylvia Plath?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hallgatok régi rock zenéket, de annyira azért nem régieket, inkább a 80-as évekből. Meg a modern zenék közül majdnem mindet kedvelem.

Olvastam én is a zabhegyezőt, Fitzgeraldtól meg több más könyvet is, szerintem elég jó szerző.

De ugyanúgy olvasok sok minden mást is, nem ragadok le egy műfajnál. :)

2014. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, lány és én inkább régi rock zenét hallgatok (G'N'R, Iron Maiden, AC DC, Pokolgép, Ossian stb.) És Tankcsapdát is, nem tudom, hogy 25 év minek számít. :) Szeretem a HBB-t, a P.Mobilt és Deák Billt is :) Salingert, Fitzgeraldot olvastam, és nagyon tetszett.
2014. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Annak örülök, hogy szereted ezt a fajta zenei stílust. A Hobo Blues Band említésének különösen, hiszen én is járok koncertekre. Amit megcsinált a hazai zenei életben az egyszeri és megismételhetetlen.
2014. szept. 18. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!