Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársunk aki nagyon furcsa...

18 éves lány és mintha két énje lenne

Egyik oldalról egy csöndes, okos, szerény, zárkózott lány aki alig beszél valakivel.. a barátai is ilyen antiszociálisak

De van egy másik oldala: iszik, pasizik, cigizik, szexin öltözködik, szeret a középpontban lenni, vicces, mindenkivel jól kijön

a csendes barátai nem tudnak a bulizós énjéről konkrétan semmit, és fordítva se


2014. szept. 24. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a felsorolás első szava rejti a választ: iszik.

az alkohol "csodákat" tud művelni a személyiséggel. valószínűleg a bulizós barátaival is egy mimóza amikor nem iszik.

2014. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hogy iszik nem úgy értettem hogy rendszeresen.. csak ritkán. Ettől függetlenül azokkal a barátaival más
2014. szept. 24. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen a társaság hatással van rá. Te is másképp viselkedsz a szüleid és más felnőttek társaságában, és megint másképp a saját barátaiddal. Ez majdnem ugyanaz, csak ott két ugyanolyan korú társaságról van szó, és kicsit nagyobb a különbség a két viselkedésminta között.
2014. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én pl kamasz koromban időről időre lecseréltem a baráti társaságom, mert mindig tudtam, hogy akkor tisztalappal indulok. nem ismerik a hibái, olyannak tudom eladni magam amilyennek épp akarom, a sok szarságot meg eltitkolni ;) minden egyes társaságom egy új személyt ismerhetett meg bennem - persze az alap tulajdonsagaimmal. ma már tudpm h ez hülyeseg volt. lett volna csak egy barátom. de az meg lenne még most is :)
2014. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!