Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy mentálisan egészséges...

Egy mentálisan egészséges 11-13 éves fiú mit szokott csinálni általában?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én nem voltam mentálisan egészséges akkoriban se, elzárkóztam az emberek elől, gép előtt ültem folyamatosan amikor nem voltam iskolában.

És kíváncsi vagyok, ha mentálisan egészséges, átlagos lettem volna mint a többiek, mi mindent csináltam volna abban a korban.


2014. nov. 8. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem mentálisan nem egészségesség csak te ilyen vagy. Én is gép előtt töltöttem a délutánjaimat akkor is és most is de közben vannak barátaim, velük játszom, sokszor elmegyünk együtt valahova. Akkoriban még csak egyedül gépeztem de minden héten 1-2 nap átmentem valamelyik barátomhoz (persze ott is gépeztünk :D)

17/f

2014. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges vagy, csak kocka :D

20 éves lány vagyok, és ugyanúgy sokat gépezek, nem érzem magam ettől kevesebbnek :D

Ne aggódj ezen.

Most hány éves vagy?

2014. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 13 éves fiam (szerintem mentálisan egészséges) is sokat gépezik sajnos, a mai világ ilyen. Ha a mi időnkben lett volna ennyi gép, kütyü, internet, mi is ezt csináltuk volna.


Ezen kívül a fiam jár kosárlabdázni heti háromszor, szereti, onnan is vannak barátai. Kb heti egyszer összejönnek néhány baráttal, filmezni, játszani (igen, sokszor gépen, de legalább együtt...). Itthon sokat szoktunk kártyázni, társasozni vele és a 11 éves húgával. Szerencsére még hajlandó velünk játszani.

Kirándulni is elég gyakran eljárunk hétvégente a családdal, oda is szívesen jön.

2014. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
maszturbál és ül a gép előtt
2014. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

13 éves a fiam. Ő is sokat ül sajnos a gép előtt, játszik rajta, közösségi oldalakon van fent, filmet, videokat néz és zenét hallgat. Szokott gitározgatni is.

Heti 3x jár focizni. Sok barátja van, többször kimennek a közeli parkba gördeszkázni, néha eljárnak mekizni, gyrosozni, mozizni, úszni.

Általában majdnem minden este/késő délután a legjobb haverjával, (egy utcában lakik velünk), eljár kutyát sétáltatni.

Sokszor átjön hozzá egy-két srác, vagy őt hívják.

Velünk (anya, apa, ikerlányok) már kevesebbet van, kezd leválni rólunk. Esténként szoktunk együtt filmezni, beszélgetni, ritkábban társasozni (Activity, Twister...stb).

Rendes, udvarias, jó tanuló, megbízható és népszerű fiú.

2014. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eszik, alszik, tanul, lóg a haverokkal, olvas, filmet néz, zenét hallgat, gépezik, játszik a kistesójával, recskázik
2014. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!