Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk! Ti milyen ruhákba...

Kamasz fiúk! Ti milyen ruhákban töltitek a szabadidőt?

Figyelt kérdés
Én ma vettem észre, hogy nincs melegítő gatyám, csak farmerben vagyok mindig. Más is van ilyen? Ez nem gáz?
2014. nov. 30. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
-mi itt ilyen csíkosban vagyunk,ebbe a rohatt börtönbe
2014. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?:'D Milyen idős vagy, hogy ilyeneken rágódsz?:)


Én speciel melegítőben vagyok, de van hogy rajtammarad a farmer... de van hogy egy szál alsóban... változó. De otthon szerintem pont tökmindegy miben vagy... ezért otthon:)

2014. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kényelmetlen otthon farmerben lenni? :D

én otthon melegítőben vagyok.

de amúgy nem gáz, ha neked jó így

2014. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha neked mindegy, miért lenne gáz?


Én 3 okból cserélem le:

1. Sokkal kényelmesebb, mint a farmer, nem olyan merev az anyaga.

2. Nem szeretek az otthoni bútorokra ugyanabban a nadrágban leülni, amiben előzőleg tömegközlekedésen, padon, munkahelyen ültem. Ki tudja, ki milyen ruuhában ült előtted pl egy busz ülésén, jobb az ilyet távol tartani mondjuk az ágyamtól :)

3. A "rendes" ruháim így kevésbé használódnak el, a melegítőt-pólót tök mindegy, hogyan gyűröd, fetrengsz benne. Sokkal kevésbé sajnálom, mint a jó kis ingeimet és nadrágjaimat :)


De ha téged ezek nem zvarnak, és a veled egy háztartásban élőket sem, akkor az emberek többségének halál mindegy, mit viselsz otthon.

2014. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is lecserélem azt a farmert amiben iskolában voltam csak utána nem melegítöt veszek fel hanem egy masik farmert.
2014. dec. 1. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

én kérlek szépen kérdező, itthon egy alsóban vagyok (boxer, pontosabban olyan boxerban amit csak itthonra veszek fel) meg itthoni ócska zokniben (ki van kopva a talpa) meg szakadt pólóban. ergo ha elmegyek itthonról, átöltözöm

hétvégén simán abba vagyok egész nap amibe aludtam, full prosztóban nyomom :DD

2014. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Otthon:

alsógatya, télen alsógatya+póló

Nem otthon:

póló, farmer, bakancs; télen:az előbbiek+pulóver

2015. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!