Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Felnőttek! Kérdés túl...

Szülők, Felnőttek! Kérdés túl rövid, magyarázat túl hosszú? (lent) 14/L

Figyelt kérdés
Most vagyok 161 cm. Szerintetek sokat növők még? Anya szerint már nem fogok mert hirtelen lettem magas és combom ilyen növés csíkok voltak.Meg anya mondta hogy ő is 14 éves koráig nőtt magasságra. Anya nagyon alacsony apa magas én pedig pont a kettő között vagyok. Ti nálatok hogy volt a növés magasságra? Hány éves korra alakult ki véglegesen? 4 hónap és 15 leszek.

2014. dec. 22. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi honnan szüljük ki,te meddig fogsz nőni? Leírunk husz féle tapasztalatot azzal te nem jutsz előrébb.

11 éves korom óta 155 centi vagyok,nekem is voltak növés csíkjaim,mégse nőttem egy centit se 5 éve.

Figyelj az átlag nők 165 centi körül mozognak,viszont sok tényező befolyásolja fogsz e még nőni.Gondolok itt cigire,alkoholra,táplálkozási zavarra stb.

Ha fontos számodra és számít mekkora leszel,vannak vizsgálatok amik kb meghatározzák hány centit fogsz még nőni.

2014. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Anya 160, apa 169, én 166 cm, 12-3 éves korom óta ekkora vagyok. (11 voltam, mikor megjött) Öcsém 20 éves korára nőtte ki magát, 172 lett.
2014. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én 14-15 éves korom óta kb 1-2 centit nőttem, most 19 vagyok és 171-172cm. Szóval 15 után már nem nőttem jelentősen.

de ez mindenkinél változó.

Szerintem 160 felett már nem számítasz kimondottan alacsonynak.

2014. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!