Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a kedvenc tantárgyatok és...

Mi a kedvenc tantárgyatok és miért?

Figyelt kérdés
Kérlek azt ne, hogy semmi, utálok iskolába járni.
2015. jan. 25. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Gazdasági alapismeretek. A tanár röviden és érthetően elmagyarázza. Tanulni is alig kell.
2015. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem a jog volt, mert a tanár mindig életből vett példákkal statuálta, amikor tanultam is, ittam az egészet.mesélt gyilkosokról, egyéb elítéltekről(polgári jog), plusz földesekről, stb gazdasági jog.


de csak egy melléktantárgy volt sajnos.


korábban meg a matekot imádtam, mert nem kell magolni, csak gyakorolni. max egy pár tételt érettségire

2015. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

biosz,kémia

érdekes,mert az élet erre épül

2015. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

töri és irodalom: sokat és sokfélét olvasok, ezek mindig is érdekeltek, különösen a töri

biosz: mert a körülöttünk lévő világról szól, kiskoromban is mindig megcsodáltam minden "fűt-fát-bogarat".

rajz : mert segít feldolgozni a problémáimat és emellett sok pozitív visszajelzéssel gazdagít. De "hivatásosként" nem akarom művelni, úgyhogy hiába szajkózza mindenki hogy Képzőművészeti/Iparművészeti... nem ez az én utam.

2015. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban a kémiát szerettem, középsuliban az irodalmat, de csak az egyik tanárommal, ő laza volt, nagyon jól megbeszéltük, ki mit gondol az adott műről, kellemes órák voltak.

Az angolt mindig imádtam, mert könnyű volt, bár ezért az órákat néha hamar eluntam :D

Középsuliban még a programozást szerettem nagyon.

Aztán eljöttem egyetemre programozónak tanulni, és gyűlölöm az összes tárgyam :DDDD

20/L

2015. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
36%
semmi, utálok iskolába járni
2015. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Fizika. Nagyon jó tanár, érdekes, életből vett példák, kísérletek.


Mindent elmond úgy, hogy köti valamihez, így tanulnom sose kellett. Faktos tanár, az öreg 60 éves, tavaly országos top10 helyezéseim voltak vele:)


17/F

2015. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Grafika :D Jó dolgokat csinálunk, lehet zenét hallgatni, kvzni is nyugodtan jófej a tanár. A rajzóra is jó, szeretem, hogy kihívás, mert meg kell dolgozni a jó jegyért, a tanárnő szigorú, de jól kritizál, nagyon meg vagyok vele elégedve és a fejlődésemmel is.
2015. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%

Matek. Nem kell rá tanulni, meg szeretek számolni amúgy is. Olyan még soha nem volt a 11 év alatt hogy valamit ne értettem volna, szeretem hogy egyértelmű és nem süket belemagyarázás mint pl az irodalom.

Meg még talán a kémia, bár ott időnként akadnak problémáim a száz százalékos megértéssel, mert nem túl jók az alapjaim. De attól még érdekes.

17/L

2015. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
turisztikai alapismeretek, mert a tanár jól és érdekesen adja elő, valamint mert érdekel.
2015. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!