Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 11 éves lányom aki...

Van egy 11 éves lányom aki nagyon szereti hallgatni Lady Gagát. Megnézi azokat a számára mégdurva videoklippeket is. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szinte a összes számot hallgatta és nézte már.Van egy ismerősöm akinek van egy 13 éves lánya és most kezdte el hallgatni.Ő azt mondja hogy lehet hogy baj.Amúgy a lányom tudja mi a szex.És egyszer rajtakaptam a masztrubáción.De nem szóltam neki hogy láttam.Ez normális?Vagyis nemcsak a zenehallgatás hanem a masztrubáció meg a többi?
2010. febr. 13. 15:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Már mért ne lenne normális?-.-
2010. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Jézus isten... Burokba nem szeretnéd zárni? Persze, hogy normális. Felfedezi a testét. Nehogy azt mondd neki, hogy rossz, mert egész életében gátlásos lehet...
2010. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Ne haragudj, de én 14 vagyok, és szerintem a maszturbáció NEM OK-S még. Amúgy zenét azt hallgat, amit akar.
2010. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális dolog. Az hogy maszturbál ebben a korban az is normális. Viszont ha láttad hogy csinálja űlj le vele beszélgetni. Inkább te világosítsd fel mint hogy halljon mindenfélét. Persze amikor leűlsz vele nem kell elmondanod neki hogy láttad őt aközben
2010. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

A maszturbálással semmi gond. Én is csinálom. Am Lady Gaga fan vok. Már minden klipjét láttam és imádom őket, legjobb a bad romance, Poker face, Paparazzi és a love game. Teljesen normális h ilyeneket hallgat. Am üvegbúrára nem gondoltál még? Egyszerű megoldás. Mikor akarod h felfedezze magát? 30 évesen?


L/13

2010. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%

kedves 13 éves kislányka!

Azért ne legyen ekkora a szád, ha elég idős vagy a maszturbációhoz, akkor megtanulhatnád, hogy hogy beszélünk egy felnőttel.

Amikor gyerek voltam én is magamhoz nyúltam 14 évesen, nem 11 évesen. Igaz még más világ volt, de én korainak tartom, bár eltiltani nem lehet. K

2010. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
82%
Teljesen normális.Nem egyformán érünk.Ha a lányod korán érő típus,akkor érthető hogy hajtja a kíváncsiság.Van olyan,aki még 20 évesen sem érik meg erre...Az is normális..Na jó,az már kevésbé.De semmi esetre se mondd az neki,hogy ez rossz meg csúnya dolog,mert később ebből komoly bajai lehetnek.Nekem is ezt mondta az anyukám régen,minek következtében nagyon sokáig frigid voltam,mert szex közben mindig arra gondoltam hogy ez mennyire gusztustalan és elítélendő.Aztán lett egy barátom,aki megmutatta hogy ez a legszebb és legtermészetesebb dolog a világon,azóta minden rendben.A nemiség az életünk része,és a kíváncsiság nem korhatáros.Nem te döntöd el,hogy a lányodat mikor kezdjék el érdekelni ezek a dolgok.
2010. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem inkább kuld el apácának!
2010. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Zene/klip: 11 évesen képekkel illusztrált könyveket olvastam Hitler népirtásairól, 12 évesen a kedvenc játékom a Doom 2 volt. És akkor? Normális ember lettem. (Lady Gagát mondjuk iszonyatosan utálom, de ez meg ízlés kérdése, ami meg nem vita tárgya.)


Maszturbáció: nincs azzal semmi gond. Sőt: ha szép lassan felfedezi a testét, az későbbi kapcsolataiban igencsak hasznos dolog lehet.


F/20

2010. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
11 éves korban is teljesen normális a maszturbáció. Már óvódás kislányok is felfedezik, hogy a puncijuk izgatása jó dolog és ezzel sincs semmi baj! A másik dolog, hogy inkább maszturbáljon, minthogy meggondolatlanul ugorjon bele a szexbe!
2010. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!