Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet "átsegíteni" egy...

Hogy lehet "átsegíteni" egy 18 éves fiút egy szakításon?

Figyelt kérdés

Első kapcsolata volt a fiamnak, rajongott a lányért. Azt hittem, hogy minden rendben van és valószínüleg a fiam is, mert ma hazajött, becsörtetett a szobájába és bevágta az ajtót. Egyszer kijött és annyit mondott, hogy "nincs többé Laura, szakított velem".

Mit tud egy anya ilyen helyzetben tenni, mondani?

(Apa nincs.)



2015. febr. 28. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Milyen rég voltak együtt? Hány éves a fiad?


Ezek fontosak lennének tanácsadáskor.

2015. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piroska és a farkas ***** válasza:

ott van a kérdésben, hogy 18....

Szerintem az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy meghallgatod, ha szüksége van rá. Nagyon kevesen vannak azok akiknek nincs az életében szerelmi csalodás, túl kell rajta esni. KIcsit hülyén fogalmaztam meg, de talán érthető. Nem bagatelizálni akarom, csak egyszerüen hozzá tartozik az élethez. Ne mondj neki olyanokat, h " Kisfiam, lehet, h jobb is így" és társai...

2015. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

en 20 eves voltam, amikor elso kapcsolatba "bonyolodtam" 2 honapra ra szetmentunk, 2 eve mar ennek... Meg mindig szeretem.


Sokaig fog "szenvedni", nem tudsz mit csinalni addig, amig o nem tud tovabb lepni. Nekem sokat segitett, hogy beszelgettem anyummal errol. Inkabb okot kerestem, hogy miert dobott ki, hisz mint a te fiad eseteben is, engem is varatlanul ert. Az nap mar ereztem, hogy valami baj van, majd mondta, hogy idot szeretne tolem... aztan szetmentunk.


Ha o sem tudja az okat a szakitasnak, akkor ajanlatos a lannyal megbeszelnie a dolgokat (en a napokban tudtam meg, hogy miert is hagyott el). A fejeben kell lezarnia a kapcsolatot. Legyel ott beszelgeto tarsnak,ha akar beszelgetni, hallgasd meg, had beszelje ki magabol a fajdalmat.

2015. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!