Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beengednek minket Budapest...

Beengednek minket Budapest Parkba?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (a barátaim is) és pár barátommal szeretnénk nyáron elmenni egy koncertre a Budapest Parkba. Jönne velünk valamelyikőnk nagykorú bátyja. Így be fognak engedni?

2015. márc. 28. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Amikor én voltam, rendesen ellenőriztek.
2015. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nagykorúval elvileg beengednek nem?
2015. márc. 29. 16:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy 16+ lesz a koncert, majdnem annyi idősek vagyunk, plusz lesz nagykorú, akkor azért csak beengednek, nem?
2015. márc. 29. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednek be nagykorúval, csak akkor, ha az a nagykorú a te szülőd. :( Persze elképzelhető, hogy simán beengednek és nem is kérnek igazolványt, de ha ott bukjátok el a jegyeteket emiatt, az elég gázos.
2015. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hollywood Undead + Asking Alexandria?
2015. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nagykorúval beengednek, én 14 voltam amikor először voltam, volt velünk nagykorú, de igazolványt sem kértek, simán bemehettünk. Előző voltam :D
2015. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen a Hollywood Undead és Asking Alexandria koncertről van szó, elsősorban a HU miatt megyünk.
2015. ápr. 1. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is :D De mondom, amikor mi voltunk semmi nem volt, szóval szerintem nem lesz gáz.
2015. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En eloszor 16 evesen voltam, felnott nelkul, elkertek a szemelyit, megneztek es beengedtek. Pedig az altalanos szabalyok szerint elvileg 18 alatt csak kiserovel lehet menni? Masodszor szemelyit sem kertek(akkor 17 voltam). Szerintem nem lesz gaz, csak magabiztosan:) (nem remisztgetesbol, de legutobb amikor voltunk lattuk viszont hogy kisebb sracokat visszakuldtek, akiknek volt pedig jegyuk 😕)
2015. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Buzár Patrik válasza:
Minket most Iriera is csak úgy engedtek be, hogy jött osztálytársam anyukája megmondta h ez a 15 gyerek vele van aztán ennyi és kb a bejárat után 20m-rel le is vált tőlünk és mehettünk szabadan
2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!