Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire "gáz" ha még szeretek...

Mennyire "gáz" ha még szeretek barbizni?

Figyelt kérdés

Lassan 15 éves vagyok és még szeretek barbizni, autózni, állatkertet épiteni stb. Más lányok buliznak, pasiznak én még szeretnék gyerek lenni. 3 év és felnőtt leszek hamar el fog telni ez a pár év

Mennyire ciki szerintetek?


2015. jún. 12. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
nem ciki, szerintem ennek kéne normálisnak lennie, nem annak hogy a 15 évesen már a fél város végigmegy a lányokon. Csak pár éve terjedt el az a hülyeség, hogy ez menő.
2015. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Csak elég különcnek érzem magam és félek emiatt nincsenek barátaim

2015. jún. 12. 17:19
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Persze, ennek kéne a normálisnak lennie,kedves első válaszadó, de szerintem amellett nem lehet elmenni, hogy a többi tizenéves nem babázik már. (Nem feltétlenül a "rosszakra" gondolok itt, hanem úgy általánosságban.)
2015. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
igen, hacsak nem a sajátjukkal. szerintem sokkal inkább barbizzon 14 éves gyerekként mint diszkóban riszálja magát részegen.
2015. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Elég fura. Nagyon gyerekes vagy a korodhoz képest.
2015. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy gyerekes. Én 20 éves vagyok és imádom a gyönyörű babákat (nem csak kifejezetten barbie-kat). Gyűjtöm is őket. Emellett ugyan úgy eljárok bulizni, szórakozni a barátaimmal, mint bárki más... Semmivel nem gyerekesebb, mint bármilyen más hobbi, rengeteg felnőtt is csinálja.
2015. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem 15 évesen kinőtt már abból,hogy barbie babázzon.

Nyilván az se normális ha könnyűvérű szajhaként bulizik meg mindenkivel összefekszik,de buták vagytok ha azt hiszitek csak ez a két variáció létezik....

Igenis, nem normális ha valaki annyira gyerek,fejletlen 15 évesen, hogy babázik. Olvasnia, tanulnia kéne, szerelmesnek lennie,álmodozni. Barátaival lenni.

Illetve, nagy butaság az is, hogy "ez pár éve jött divatba, hogy nem babáznak babázni kell mindenkinek húsz év alatt" (remélem érted a szarkazmust,ha nem akkor ez van) sok öreg nénitől és bácsitól hallom, hogy 15-16 évesen vesztették el, hogy ittak már alkoholt annyi idősen, voltak már berúgva. Ennyi.

2015. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na ugy látom félreértettek

Tanulok, célom az orvosi, van barátnőm (igaz csak2 de az igazi barátság), sportolok, zenélek szoval "normális" vagyok de akkor ugy vettem észre hogy változzak meg

2015. jún. 12. 21:40
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

De hát te is végletekben gondolkodsz utolsó... Mint írtam én is "babázok" 20 évesen. Emellett egyetemre járok (gyógyszerész karra), rengeteget olvasok, eljárok szórakozni a barátaimmal, kockulok, stb. Ezek közül egyik sem zárja ki egyetlen másikat sem.

Illetve a gyakorizás valamilyen szinten kizárja az egyetemi létet, tekintve hogy kedden szigózok élettanból és kevesebbet tudok, mint Jon. ="D

Lehet nyugodtan lepontozni.

Amúgy kérdező én 14 évesen kerültem el otthonról gimibe. Addig az általános 8 éve arról szólt, hogy próbáltam megfelelni a sok agyhalott osztálytársam elvárásainak, hogy ne alázzanak folyamatosan. Ettől eltekintve persze folyamatosan aláztak, ha volt rajtam sapka meg akkor is ha nem. Aztán bekerültem normális emberek közé és onnantól kezdve elmúlt bennem ez az őrült megfelelési kényszer, és végre csak azt kezdtem el csinálni amit én akartam, amihez nekem volt kedvem. Soha egyetlen barátom sem szólt meg, vagy gúnyolt ki a hobbijaim miatt. De ezek a barátok tényleg a barátaim, nem csak a hatszázadik ismerősök fácsebukon. Olyan barátokat kell választani, akik elfogadnak téged a "gáz" szokásaiddal együtt is. Akik meg nem fogadnak el, azok nem a barátaid, szóval a véleményük a kutyát nem érdekli.

2015. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

nem gáz. de a kortársaidnak ne mond mert gáznak tartanák

(15 évesen még én is játszottam öcsémmel játékkatonákkal 22/F)

2015. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!