Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolások! Válaszolnátok...

Középiskolások! Válaszolnátok pár kérdésre a középsulival kapcsolatban? 15 /L

Figyelt kérdés
Be kell még csomagolni a tankönyveket? Milyen táskám legyen? Inkább ilyen eléggé csajos vagyok, de a kézi táskátol félek hogy nagyon egészségtelen lenne minden nap. .:(van normális háti táska? Nem ciki a háti táska már? Sajnos mindenki kézi táskát használ.. .milyen füzet legyen mintás vagy sima? Milyen a középiskola? :)Ti sminkeltek? Nem cikiznek ki ha nem lesz műköröm meg ilyesmi? Ahogy látom mindenkinek van, de én nem akarom tönkre tenni a sminkkel a bőröm, meg a zselés mukormokkel..
2015. jún. 19. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kötelező becsomagolni,de érdemes, mert védi a könyveket.

2. Teljesen mindegy milyen táskád van. Nem igaz, hogy mindenki "kézi" táskát hord, csomó embernek van háti táskája, nem hercegnős iskolatáska, inkább ilyesmi: [link]

Persze nem mindenkinek márkás, én pl ebay-ről rendeltem a 9-es táskám, most 11ben váltottam "kézi" táskára, mert jobban tetszett.

3. Mindegy milyen füzet.

4. Én sminkelek, de max tus és szempillaspirál, néha nem is sminkelet, vannak amúgy akik nem sminkelnek és van aki meg agyonsminkeli magát.

5. Szinte senkinek sincs műkörme, de majdnem mindenki festi, de az se gáz ha nem fested, nálunk sose cikiztek ezért senkit.

A középsuli amúgy nekem jobban tetszik, mint az általános, több szabadságot kapunk, persze nehezebb, de simán meg lehet oldani.

17/L

2015. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is most leszek 9.-es,ezért bocsi hogy válaszolok :)

Én bekötöm a tankönyveimet.Nem azért mert kell, egyszerűen piszkos lesz és gyűrödt.A nővéremnek és a bátyámnak is be volt.

Nekem oldaltáskám van (fekete alapon rózsák),de plusszba egy hátitáskám is(kék,szürke,fekete körök).De ha te a hátitáskát érzed jobbnak, válaszd azt.

Nekem mintás füzeteim lesznek.De ez igazából senit nem érdekel :D

Szempillaspirál+korrektor

És sajnos biztos lesz olyan aki ki fog cikizni :) Ha nem ezért, valamit úgy is találnak rajtad amiért piszkálhatnak.Lehet éppen smink, haj, de akár az izlésed is.

2015. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

1. Nem muszáj, de ha beakarod, akkor nyugodtan. Nekem volt olyan, ami be volt és volt, ami nem.

2. 9.-ben válltáskával indultam neki, de mivel ez az első év, elég sok könyvünk volt és egy pár hónap után már érezte a gerincem, hogy ez nem lesz jó. Amúgy a legtöbbünknek hátizsákja van. Szerintem praktikusabb is. Bár a sulinkban, akin nem háti van, annál igaz, hogy kézi, de nem fog senki egy táska miatt beszólni. A lényeg, hogy minden elférjen és ne legyen rossz a gerincednek.

3. A füzet nekem hol mintás volt, hol nem, ami tetszik. Senkit nem érdekelt, hogy a másiknak sima kék füzete van vagy van rajta egy macska.

4. Én jobban szeretem, mint az általánost. Reggel is jobb kedvvel megyek. Érződik azért, hogy már másként viszonyulnak hozzád.

5. Nem sminkelek. Egyáltalán nem ciki, ha nem hordasz műkörmöt. Nem is értem az ilyeneket.. mondjuk tesi órán úgyis megszabadul pártól. :D

17/l

2015. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

1. Ha be akarod, akkor igen, de az égvilágon senki nem fog szólni, ha nincs becsomagolva.

2. Igazából mindegy. A mi sulinkban például alig néhány lány jár kézitáskával, a legtöbben Nike/Adidas/akármilyen hátizsákkal járnak. Több cucc fér bele, és kényelmesebb is. Vannak egyébként csajosabb hátizsákok is, pl: [link] Nekem is ilyesmim van, egyáltalán nem ciki, csomóan dicsérik. :D

3. Nekem eddig mintás füzeteim voltak, de meguntam, jövőre váltok simára.

4. Szerintem eléggé hasonló az általános meg a középsuli, csak már nem csókolomot köszönünk, több a házi, meg már ijesztgetnek az érettségivel.

5. Én nem vagyok nagy sminkelős, maximum szempillaspirált és ajakápolót használok. De sokszor előfordul, hogy inkább alszok 5 perccel többet, de például a körmömet ki szoktam festeni. Nálunk mindenki magasról tesz rá, hogy a másik ki van a festve, vagy épp a körme milyen. Ha valakinek meg van csinálva, megdicsérik, aztán ennyivel el van intézve. Nem kell túlkompenzálni a dolgot.

16/L

2015. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

1. Nem kell.

2. Nálunk a többség hátitáskát használ, nagyon-nagyon kevesen hordanak kézitáskát, oldaltáskát meg pláne. Szerintem lehet elég szép hátitáskákat lehet kapni.

3. Tényleg nem érdekel senkit, hogy kinek milyen füzete van. Nekem néha nagyon gyerekes mintájúak voltak, de még a barátnőim sem szólták meg :D

4. Hát ez nyilván erősen iskolafüggő. Nekem pl. az általános 1000x jobb és érdekesebb volt. Az osztálytársakat, tanárokat is jobban szerettem.

5. Én sminkelek, de mi senkit sem piszkálunk azért, mert ő nem. De ez a te osztálytársaidtól függ majd.

Műkörmöd sem kell, hogy legyen, ha nem szeretnéd. Amúgy meg dehogy van mindenkinek :D Pont, hogy a többségnek nincs. Mostanában szerintem a körömlakkozás menőbb.

2015. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Egyébként a Heavy Tools-nak elég szép táskái vannak szerintem. Pl:

[link]

itt a második


vagy ezek:

[link]



Én az enyémet tavaly vettem, imádom, nagyon gyönyörű szerintem:

[link]

(élőben amúgy jobban néz ki, nem ilyen durván rózsaszín a cipzár, és kicsit sötétebb talán)


18L

2015. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nincs előírva ,hogy be kell-e csomagolni a könyveket. Én lehet ,hogy jövőre már nem fogom(tizedikes leszek ősszel) ,mert csak a baj van vele , de ez egyéni dolog.


Táska? Nekem idén egy sima középkék eatpak hátizsákom volt amit szeretek de a hátrányai is megvannak , mert suli után gyakorta előfordul , hogy amíg a buszomra várok , bemegyek egy közeli bevásárlóközpontba , és ha sok a cuccom akkor mindig félek ,hogy a nagy táskámmal leverek valamit , így lehet ,hogy jövőre kézi táskám lesz , de szerintem folyamatos váltásba lesz a kettő. Amelyik neked kényelmesebb. Szóval szerintem nem ciki :)


Füzet mindegy , mivel sokat fogtok írni így valószínűleg sok tárgyból nem lesz elég egész évre egy füzet , de ezt menet közben meglátod.


Én imádom a középsulit.


Sminkelek , de nem erősen (kis korrektor , néha egy leheletnyi púder , szemöldök , szempillaspirál , és valami visszafogott szín az ajkaimra) De nem ciki ha nem sminkeled magad.


A műköröm is ilyen. nekem nincs (bár lakkozom őket), de még nem találkoztam olyannal akinek nem volt műkörme és beszóltak neki.

15L

2015. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

1. Én nem csomagolom be a könyveimet, mert személy szerint zavar, úgy érzem, nem véd túl sokat amúgy sem.


2. Ha az egész iskolát végigszorongod azon, hogy mi ciki, meg mi nem, nehéz éveid lesznek :) 15 évesen el tudod dönteni magadtól is, hogy mi tetszik, mi nem. Ezen felül lehet, hogy úgy tűnik, hogy minden lánynak kézitáskája van, de én úgy vettem észre, hogy igazából kevesebb, mint a fele hordja abban a cuccait. Én is hátizsákot használok, pont az egészségügyi dolgok miatt. Ha a boltokban nem találsz kedvedre valót, hát ott az internet, én is rendeltem a sajátomat ( [link]


3. A mintás füzet arra jó, hogy könnyebben megtaláld, melyik tantárgyhoz tartozik. Meg esetleg szívesebben tanulsz belőle. De senkit nem fog érdekelni, ha sima füzeteid vannak, aki emiatt mégis leszólna téged, az egy borzasztó ember, felszínes gondolatokkal, és amúgy is jobb távol maradni tőle ;)


4. Az általánoshoz képest rengeteget kell tanulni, de fantasztikus az osztályom. Drágalátos iskolavezetésnek vannak olykor hülyeségei, de semmi olyan, amit ne lehetne kibírni.


5. Sminkelek nagyjából hetedik óta, mostanra már korrektor-púder-szemöldökceruza-szemceruza-szempillaspirál, meg ha eszembe jut, akkor egy kis bronzosító a rutin. Vannak, akik ennél erősebben, vannak akik ennél gyengébben, vagy egyáltalán nem sminkelnek. Ha egy egész iskoláról beszélsz, akkor nincs olyan, hogy mindenki ezt vagy azt csinálja. Csináld, ami jól esik és amire jut idő reggelente. A smink önmagában nem teszi tönkre a bőröd, az a fontos, hogy minden este alaposan mosd le alaposan.


6. Nincs műkörmöm, mert hegedülök, a barátnőim nagy részének van, semmi hátrányom nem származik ebből a tényből. Egy gondosan ápolt, natúr köröm csodásan néz ki, bár én visszaeső körömrágó vagyok, úgyhogy az enyémek nem túl szépek :D


17/L

2015. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Jajj, ne legyél már ennyire rástresszelve, fél év után úgyis csak 3 füzettel meg egy alig fogó tollal fogsz bemászkálni, mint a többiek.
2015. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1.:5. óta nem csomagolom, nem kell

2.:Szimatszatyor vagy málha, legjobbak

3.:olyan füzet amilyet akarsz(nekem ehhez nincs igazán tanácsom, mivel általában pár nap alatt "elhagyom" a borítóját)

4.:Túlélhető

5.:Nem, fiúként nem sminkelek, és műkörmöm sincs

2015. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!