Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a gyereketeket...

Ti elengednétek a gyereketeket ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Holnap fellépés aminek nagyon örülök viszont alig jár busz. Át kell szállni ami nem gond de 2,5 órát kell várni az állomáson. Félek anya nem fog engedni mert mit fogok én ott csinálni 2,5 órán kersztül, annyi rossz ember van stb.. Visszafelé ugyanez de "csak" 1 órát kell várni és fél 9-re érek haza (bár mikor próba van akkor is ilyen későn érek haza). Anya nem tud jönni mivel dolgozik (esetleg szabadságot vesz ki de nem hiszem hogy utolsó pillanatban elengedi a főnök). Nem csak én megyek busszal de ők más városból mennek. Viszont a fellépést sem szeretném kihagyni. Ti elengednétek a gyereketeket fellépésre ilyen helyzetben?

15/L


2015. júl. 24. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen. én másik városba jártam középsuliba, 1 óra volt a busz és 20 perc hév. Ha lekéstem a hévet akkor minimum fél órát vártam a másikra és a busz is ugrott. (33/L)
2015. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyan önálló, mint én voltam ebben a korban, akkor simán. Ennyi idősen már rég a fél országot átvonatoztam, buszoztam több átszállással, amikor pl.: XY rokonhoz mentem nyáron.
2015. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anya nem enged még ő volt felháborodva hogy szeretnék menni :(
2015. júl. 24. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges, 15 éves vagy, 3 év múlva nagykorú. Nem bulizni mész hanem fellépésre, mégis mikor akar elengedni végre? 13 évesen felrakott anyám a vonatra, itt a jegyed, Nyíregyházán szállj le várnak nagyanyádék. 15 évesen kiengedett Németországba egy egyetemista felügyeletével, családoknál laktunk, ha lekéstem a buszt, éjjel 11-kor ott ültem fél óráig. Tudta, nem zavarta. 17 évesen leengedett a barátaimmal a nyaralonkba 3 napra. Simán mehetnél, fel kell nőnöd egyszer. 17l
2015. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Természetesen igen. Fontos a fellépés , tudom h így utólag nem ér sokat
2015. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!