Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért történhetett ez? 17/l

Miért történhetett ez? 17/l

Figyelt kérdés
Le lehet szólni,de tegnap megittam 2 üveg somersbyt,ami csupán 4,5%-os alkohol.Nem szoktam inni.Egyszer ittam viszonylag nagyobb mennyiséget,de semmi bajom nem volt.Tegnap viszont nagyon rosszul voltam,bár éhgyomorra ittam majdhogynem.Eléggé kiütött,nem voltam hulla részeg,de azért be voltam csiccsentve.Olyan hányingerem volt,szédültem,nem sok tartott vissza,hogy hányjak,öklendeztem.A gyomrom is nagyon fájt.

2015. aug. 23. 16:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Május elsején ittam,3 ütős alkoholból készült koktélt,pálinkát,boros kólát,Jack Danielst,és nem keveset.Semmi bajom nem volt,tudtam magamról,csak szókimondóbb voltam,és ha felálltam,akkor szédültem.A barátnőm ennel kevesebbet ivott és hányt 3x pedig ő hozzá is van szokva,szóval bírom a piát.
2015. aug. 25. 09:19
 12/14 anonim ***** válasza:
En egyszer megittam egy uveggel, es rosszul lettem utana. Nem az, hogy megartott az alkohol, hanem a gyomrom fajdult meg tole nagyon. Tul sok cukor van benne szerintem.
2015. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Május elsején valószínűleg nem kevés kaját is tömtél magadba. Gondolom valami jó zsíros hamburgert, vagy tűz felett sütött szalonnát, stb...

Azért így teljesen más. Tele gyomorral a normális 3x-osát is meg tudom inni, pedig én tényleg bírom alapból is a piát, nem úgy, mint te, aki 2 somersby-tól rosszul leszel.

2015. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

azért 2sommersby-től rosszullenni karrier:D

mi egy üveg vodkát küldtünk le 3-mal xd

2015. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!