Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért/hogyan terjedt el a...

Miért/hogyan terjedt el a 13-18 évesek körében ez a grunge stílus?

Figyelt kérdés

Mindenük a fekete szín kb.,meg ilyesmi dolgok.

Mitől olyan jó ez?

(A húgomból kiindulva teszem fel a kérdést,mert kezd kicsit idegesíteni,ő 16.)

24N


2015. okt. 12. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én harminc felett vagyok, de 13-18ig mi is feketében jártunk. Ez életkori sajátosság, nem valami új stílus. Ilyenkor mindenki depizik, a világ ellene van, mindenkit utálnak és szenvelegnek. Idegesít, persze. Ez a tinik dolga. Ha nem ilyen lenne, beteg lenne. A természetes lelki fejlődésen megy át, olvass utána! Mit tehetsz? Semmit. Elviseled. Majd elmúlik! 32N
2015. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fekete szín és a grunge stílus (ami egyébként egy zenei ágazat a 80-as, 90-es években) nem függ össze. A grunge inkább farmer, tornacipő, flanel vagy akármilyen nem vasalt ing, kissé ápolatlan hajban/külsőben nyilvánul meg, semmi köze a feketéhez. A Nirvana, Mudhoney, Pearl Jam grunge együttesek. Nincs köze depresszióhoz és letargiához, bár nem zárja ki egymást a kettő.

Feketét meg az egész világ hord.

2015. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok, nem depressziós, mégis szeretek feketét hordani. Miért idegesítő ez? o.O
2015. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok, és én is szeretek feketét hordani. Ennek ellenére nem gondolnám, hogy baj van a lelki világommal, nem vagyok depressziós, egyszerűen csak tetszik. Szerintem ezzel nincs baj.
2015. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A grungenak semmi koze nincs a talpig feketeben jarashoz. Egyebkent meg ne csinaljunk mar ugy,mintha ez valami uj keletu dolog lenne.
2015. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 könyvsorozatzene05 ***** válasza:

Nem kell tenni ellenne semmit, nekem is van ilyen barátnőm:)

#1-es: Akkor én beteg vagyok, mert 15 évesen nem járok feketében? Ez így hülyeség.

2015. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 vagyok és még soha nem hallott ezt a kifejezést hogy grunge

De ha a feketére gondolsz, őszintén megmondom, hogy fogalmam sincs, miért hord a korosztályom mindig feketét.

én valahogy sose szerettem ezt a színt, de ha valakinek tetszik, nem zavar.

nekem sokkal jobban elnyerik a tetszésemet a színes ruhadarabok

2015. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hagyd kibontakozni. Úgy öltözködik, ahogy szeretne, neked semmi beleszólásod. Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=M4z90wlwYs8

Minden évnek megvan a maga stílusa, 2015-ben a grunge/pale nyert. Nem tehet róla a húgod, hogy szeretne divatos lenni.

2015. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!