Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lett ő is ilyen?

Miért lett ő is ilyen?

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg a barátnőmet. Akkor ugyanolyan volt az ízlésünk, egyértelműen a rock zene volt a kedvenc. Mostanra, mintha nem is ő lenne. Olyanokat hallgat, amikre régen azt mondta, undorító. Úgy öltözik, mint általában a tucatlányok. Pedig mindig is sportos volt. Ráadásul azt sem veszi észre, hogy hirtelen mindenki oda lett érte. Mindenhova őt hívják, minden fiú. Közben van barátja, még ha a másik országban lakik is. Szegény srác tisztára féltékeny, a barátnőm meg néha csak röhög rajta. Pedig állítólag nagy a szerelem.

Olyan lány lett belőle, amitől nekem herótom van. Vagdossa magát, hazudozik, folyton csak a fiúkon jár az esze, és nem is tanul.


Mit tehetnék vele? Mivel tudom visszakapni a régi barátnőmet?

Segítsetek, kétségbe vagyok esve.

Köszönöm.


2010. márc. 21. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen megváltozott. Az Én barátnőm is jófej volt régen, mindig együtt lógtunk. Bezezg most csak cseszeget, és kitalálta, hogy scene. Gratulálunk nekik.

A barátnődnek is. Népszerűséget akar, ennyi. Ezekből pont nem lesz semmi. Te maradj meg Önmagadnak, és légy,a milyen eddig is voltál.

2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"folyton csak a fiúkon jár az esze" örülj hogy nem lányokon



"és nem is tanul", ö kára

2010. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Az a baj, hogy mindig. Én is a fiúkat szeretem, van is barátom. De nem minden második mondatomban szerepelnek!

Első: Legalább van, aki hasonló cipőben jár... :)

Azóta sem javult nálatok a helyzet?

2010. márc. 21. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
És miért vagdossa magát? Divatból vagy van érzelmi oka is?
2010. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oka nem sok van rá. Szülei évek óta elváltak, már megszokta. A szerelmén röhög sokszor, ha szenved. Néha hiányzik neki, de nem vészes. És a divat lesz inkább a húzó erő, mivel dicsekedett vele, és mondta, milyen szép...
2010. márc. 21. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Minden esetre szerintem beszélgess el vele, mondd meg neki, hogy jót tenne neki egy pszichológus. Ne hagyd magára, hanem próbáld meg jó irányba terelgetni. Ilyenkor van rád a legnagyobb szüksége, még ha nem is úgy tűnik. Sok sikert, hogy "meggyógyuljon". :)
2010. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


A helyzet egyszerű...az emberek változnak.

Két lehetőséged van:

1. Meg próbálod felidézni a régi emlékeket a visszaváltozás reményében...

2. Elfogadod, ahogy van, és megpróbálsz túllépni rajta, valamint megkeresed a tulajdonságait=) Én személy szerint ezt javasolnám. Az emberek változnak. És akkor vagyunk erősek, ha a változástól képesek vagyunk elkülöníteni a barátságokat=)

15/F

2010. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátnőm is megváltozott, ő folyton leszólja, ha valami nem divatos vagy nem átlagos rajtam. pl.: márc 15én nem rendes szalagkokárda volt rajtam, hanem a nagyim horgolt. erre ő : ,,Mi van, a Mici(macskám) lehugyozta a kokárdádat az meg szétesett?" hagyd békén, legyetek sima köszönőviszonyban.

12/L

2010. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!