Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Bár én már kinőttem a kamaszko...

Bár én már kinőttem a kamaszkorból, de itt kérdezek, mert érdekel, hogy miért gondolja sok kamaszlány, hogy ha már nő a melle, szőrösödik a puncija és menstruál, akkor már érett a szexre?

Figyelt kérdés
Szexre nem csak testileg kell megérni, hanem szellemileg is.
2010. márc. 27. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
persze, igazad van, de miért gond, ha mások másképnt csinálják? lehetsz te még attól más és nevelheted majd másképp a gyereket, de már nem a középkorban vagyunk, nem lehet megtiltani nekik, és sajnos erről nemcsak a lányok, hanem első sorban a szüleik a felelősek.
2010. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Ezt azért kérdeztem, mert sok lány itt azt kérdezi pl. Gáz-e ha 14 évesen még szűz. Ha szeretnétek, még írjatok!
2010. márc. 27. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

neveltetés kérdése. szóval a szülő felelőssége egyértelmű. egyébként ha már itt tartunk, ez nagyon fontos dolog LENNE. azt gondolom, hogy ha valaki 18 évesen 6 elemit végzett és nincs egy vasa se, az lehet 40 éves korára elismert tudós vagy milliárdos. mert minden pótolható az életben. KIVÉVE a jó neveltetés. ha ez kimaradt, mindig is meg fog látszani. az ilyen lányokból sem lesz "úrinő" soha. max. meg tudják majd játszani, de az ugyanolyan visszásan hat, és akinek van szeme látja...


28/N

2010. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

nagyon jó kérdés, és van is alapja, tényleg sokan így hiszik, sőt...még ha nem is nő a melle, de már mensizik, akkor ( 7.dik osztálytól)már azt hiszi ő már minden tekintetben NŐ.

na pont azért nem az, mert szellemileg nincs még azon a szinten, hiszen ha ott lenne, nem képzlne be hülyeségeket.

csak szülői "terelgetés" segíthet ezen, márpedig abból nagy a hiány, másik megoldás az idő... talán kinövik , és lassan nővé válnak, több kevesebb csalódással.

sajnos ez van.

2010. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ezt én sem értem.Nekem már 10 évesen elkezdtek nőni a melleim de még most is nagyon gyereknek érzem magam.Én szeretek gyerek lenni.Ebből jön az,hogy engem sose "raktak ki az utcára"játszani.ezt nem konkrétan értem,hanem hogy nem engedtek el mindenhova azonnal.Van egy barátnőm akinek tavaly 13 évesen volt egy pasija,akinek azt mondta,hogy ha másfél évig együtt lesznek akkor lefekszik vele.Nem ez lett volna az eslő szexuális élménye,de még szűz volt.Egyáltalán nem mondható még most sem érettnek testileg,de lelkileg ő váltig állítja,hogy az.Van egy másik brtnm aki 12 évesen elvesztette a szüzességét.Itt közrejátszhatott az is,hogy fél éven belül minimum 20 pedofil állt rá mert olyan buszon utazott és olyan környéken lakott ahol sok a pedofil.Volt olyan is aki figyelte,hogy mikor van egyedül és megpróbálta megerőszakolni.Bár az a lány fura módon tényleg elég érett lelkileg is,bár tudom,hogy nem eléggé.


Szerintem azért gondolják ezt,mert minden anyuka azt mondja[nem kenem rájuk:D],hogy most már nagylány vagy!!!Csak azt elfelejtik mondani,hogy testileg vagy csak az.Ott ezdjük,hogy valaki titokban tartja,hogy megjött neki,akkor mit várjuk el,hogy lelkileg rendben legyen ha az anyukája nem beszélget el vele?Ráadásul most divatba jött,hogy egy lány már nem szűz és elkezdi b@asztatni a többi lányt,h ők is veszítsék el mert különben "lúúzzeerrr".Nekem ettől van hányingerem. a szőrösödésról meg annyit,hogy ha egyes lányok tehetnék még a tenyerüket is szőrtelenítenék.Bár az nem igaz,hogy a mai világban minden kamasz hamarabb kezdi a szexet mert amennyi ilyen van akik korán annyi olyan is aki nem.Remélem nem sokára vége lesz ennek a "trend"nek,hogy 11-12 évesen már azt tervezgeted,hogy kivel mikor és hol fekszel majd le mert az menő.

13/L

2010. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azért, mert szinte "társadalmi elvárás" a közegükben a dolog. Sajnálom őket, mert ha túl korán élik meg az elsőt, csalódni fognak, nem fogják érteni, mi is a jó ebben, és hosszú évek telnek majd el, mire megélik a "jó" részét is. Már ha megélik....
2010. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért mert a csapból is ez folyik,playmate cicusok,pucérkodnak egésznap a tv-ben vagy a kedvenc videoklipjükben a csávók alul öltözött csajokkal rohangálnak ezt látják,olyanok akarnak lenni.majd a normálisabb réteg rájön idővel h nem kellett volna és észhez kap, de a 90%ilyen marad élete végéig...
2010. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!