Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek vannak saját...

Kamaszok, nektek vannak saját állataitok? Milyen fajták? Könnyen megengedték a szüleitek?

Figyelt kérdés
Esetleg az állataitok nevét is leírhatjátok, ha van kedvetek :)

2016. febr. 8. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak, macskák és kutyák, de régebben volt egy papagájom, illetve még régebben halaim.

Még nagyon kicsi voltam, amikor először háziállatom lett, szóval nem emlékszem, de gondolom igen. Miért is ne? Ők is szeretik az állatokat.

2016. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Patkány, ékszerteknős, tengerimalac.

A patkányt biztos nem engedték volna, ha előre megkérdezem, de nem kérdeztem :)

2016. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4 patkány, Poró, Mangó, Csipesz és Suzy, egy év könyörgés kellett még anno, az akkoriak elpusztultak, Poró spontán volt, nagyon megszerették a többi 3 meg csak úgy jött :D
2016. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kutyám :)

Viszonylag könnyen beleegyeztek, már régebb óta akartunk kutyát. Bár anyám csúnyának látta (ápolatlan volt szegény), apám meg egyszerűen nem akarta... De mégis elhoztuk :)

Menhelyi amúgy. 6-7 éves kb.

Régebben (időszakosan néha most is) csigáim voltak. Lehet röhögni, de tényleg voltak, sokszor.

Meg hát a kertben gyűjtögettem... Pár hétig gilisztáim is voltak, meg hernyóim, ilyesmik. Emlékszem, valamikor nagyon régen, hangyákat tartottam egy kis rózsaszín rágógumisdobozban :D

L

2016. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van két cicánk,Mirci és Bajusz Úrfi. Költözésünk után kb.egy hónappal születtek a szomszédban és megtarthattuk őket.:)Amúgy kutyust szerettünk volna,de apa nem engedi,hogy legyen.
2016. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy macskám és egy kutyám van, Xavér és Teodor. Teodort akkor kaptam, mikor kertes házba költöztünk, mert mindig könyörögtem kutyáért, és itt már megengedték. Amúgy újfundlandi és négy éves. Xavért meg kölyökként találtuk a kertben, szegény majdnem halálra fagyott, nem volt kérdés, hogy befogadjuk. Ő másfél éves.
2016. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)
2016. febr. 9. 17:44
 8/12 Sidana válasza:
Nekem teknőstől kezdve egér, tengerimalacig volt minden. De most egy kutyusom van, 3 éves Bichon havanese kislány, Mézi a neve amire általában az első reakció az szokott lenni hogy de gagyi név :D de a mézszínű kis füleiről adtam neki, mert máshol teljesen fehér. Nekem a szüleim egyáltalán nem egyeztek bele, úgy hoztam ide annó hogy nem is tudtak róla, persze hogy mennie kellett. De ez egy hosszú történet hogy hogy került vissza, a lényeg hogy már lassan 2 éve itt van és a szüleim imádják, főleg mikor hazajönnek és vannak örömpisik.:))
2016. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ló,kutya,halak
2016. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Van egy kutya, és egy macska.:)

2 éve lakunk kertes házban, ebből 1 év volt az újabb meggyőzés, hogy legyen kutyánk, de ez már semmi, volt, előtte 7 évig bírtam állat nélkül:D

A cica pedig hozzánk szegődött kb. fél éve, azóta el nem mozdul innen, és kiderült, hogy a 2 állat nagyjából egyforma korú lehet, imádják is egymást, mi is őket! :)

2016. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!