Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire szoktatok...

Kamaszok, mennyire szoktatok odafigyelni a szüleitek véleményére? Figyelembe veszitek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Hát azért nem mindegy, hogy milyen témában. Iskolaválasztásnál például nagyon fontos volt, hogy ők mit gondlnak, de az például nem érdekel, hogy apa szerint nem áll jól nekem a rózsaszín.
2016. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, függ a témától. Persze ha már a ruhás példánál maradunk, meghallgatom hogy mit gondolnak, volt hogy végül nem vettem meg valamit e miatt, de volt olyan is hogy megvettem. A szobám rendbentartásában nem hallgatok rájuk általában, engem nem zavar hogy káosz van, így csak ritkán rakok rendet. Az élet komolyabb területein viszont értékelem a tanácsaikat, még ha nem is mindent konkrétan úgy csinálok ahogy ők. De általában tapasztalatból tanulok és utána jövök rá, hogy igazuk volt ebben is:D Szóval összességében ha nem is teszek mindent úgy ahogy mondják attól még nagyon számít a véleményük minden tekintetben, persze hol jobban hol kevésbé. Mondjuk nem szakítanék a barátommal ha nem lenne szimpatikus a szüleimnek, de nem szomorú lennék.
2016. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A magánéletembe nem szólnak bele. Az iskolaválasztást rám bízták. A többi dologban ha tanácsot adnak akkor átgondolom.
2016. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Témafüggő. Viszont általában adok a véleményükre. Pályaválasztásban főleg. Meg a fiúk terén is, de leginkább anyával. So, ja eléggé adok a véleményükre. Szerintem egy kamasznál hadd legyen fontosabb a szülője véleménye, mint bárki másé(pl:barátok, ismerősök).
2016. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Digoros válasza:
0%
Szia Ne haragudj de én erre annyit tudok mondani hogy mások nem fognak tudni neked pontos választ adni, mivel te éled az életed , a helyzeted én azt mondom rosszat bisztos nem akarnak. Az emberek másom mig az eggyiknek azt mondják fiam, lányom nem kéne be látja de vannak azok akik ki akadnak olyan dolgokon amikre maguk is ugy gondolnak majd vissza felnőttként hogy "úr isten ez alapvető" tudom lehet nem segitettem de erre nem fogsz választ találni, ne mások életét éld.
2016. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!