Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves keresztfiam nagyon...

13 éves keresztfiam nagyon pattanásos. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
voltunk kozmetikusnál, bőrgyógyásznál, krémeket kapott, de rosszabb lett.
2008. szept. 22. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Probáljátok ki elsősorban a Cleraskin arctisztitó tonikot, illetve az ecsetelőjét.

Lehet, hogy furán hangzik, de éjszakára vékonyan kenjétek be neogranormon kenőccsel, mivel hámosít sokat segíthet.

2008. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! kipróbáljuk!!
2008. szept. 22. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Kezdjük ott, hogy ezek a készítmények először mindig több pattanást okoznak! Ha nem folytatjátok, sohasem fog elmúlni. Bármilyen készítménnyel kezditek, először mindig lesz valamennyivel több. Utána fog szépen fokozatosan eltűnni. Én is így voltam az Aknesollal, először rosszabb lett, aztán gyönyörűen levitte a pattanásokat, de mindenki rossz véleménnyel van róla, mert nem próbálta végig.
2008. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyászat. Hámlasztás két hetente, havonta pedig tisztítás. nem oclsó, de nagyon hatásos. nálam tökéletesen működött(:
2008. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem viccből mondom: szoktasd rá a keresztfiad a napi többszöri arcmosásra, mégpedig mindenféle csodaszer nélkül, Baba szappannal.
2008. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
szerintem vigyetek el tobb borgyogyaszhoz. egy velemenye nem mervado. ha olyan sulyos a helyzet, valoszinu, hogy hormonalis dolog van a hatterben (13 evesen nem is csoda), tehat erdemes tesztet csinaltatni. semmikepp ne hagyjatok annyiban: hogy ne piszkald, meg elmulik, mert nem fog! en meg akar gyogyszeresen is beavatkoznek, mert anyuek rengeteget vartak azzal, hogy gyogyszert szedjek ra es most lany letemre az orcaim hegesek. nem csak a tinikorom rontottak el, hanem meg most sem szivesen megyek emberek koze, az onbizalmam kb 0. szoval vigyazzatok a kissracra!
2008. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
meg az elozohoz: kulsoleg nekem valamennyit segitett a teafa- es a kenszappan. ezeket meg ma is hasznalom.
2008. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
keressenek endokrinológust, aki mindenféle hormonproblémákkal foglalkozik
2009. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!