Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem merek társaságban megszóla...

Nem merek társaságban megszólalni, ha hozzámszólnak zavarba jövök. Mit lehetne ezzel kezdeni? Jövő héten megyek egy új sportegyesületbe, csupa ismeretlen ember. Nem tudom mi lesz

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

hány éves vagy?

fiú/lány?

2016. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17/L
2016. máj. 27. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálgass magadban lefuttatni előtte párbeszédeket, és akkor nem hebegsz-habogsz az első percekben, utána meg már oldódsz. Úgy is ilyeneket kérdeznek, hogy mióta és miért sportolsz, hova jársz suliba, mit csinálsz szabadidődben, milyen zenét hallgatsz, hol laksz, van-e háziállatod, van-e barátod stb. Meg készülj előre arra is, ha be kell mutatkozni néhány mondatban, akkor miket mondanál el magadról. Így összeszedett leszel, nem fogsz csapongani. Nem kell szóról szóra betanulni, csak a kulcsszavak legyenek eszedben.
2016. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy hívják szociális fóbia, ami egy pszichés betegség, egy fajta szorongás.
2016. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen voltam tizenévesen, borzasztó érzés volt, de kifejlesztettem egy módszert. Mindig én értem oda mindenhova legelsőnek, még akkor is ha sokat kellett várnom. Egyrészt feltérképeztem a terepet, másrészt az utánam következő első érkezőkkel máris szóba tudok elegyedni (nekem könnyebb volt sokkal, ha csak egy új emberrel kellett beszélgetni egyszerre) és ha már van egy szövetségesem akivel mondjuk váltok pár szót és egymás mellé leülünk, utána már könnyebb a dolog.
2016. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!