Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést adnátok a...

Milyen büntetést adnátok a fiatoknak ha elszökne egy koncertre ráadásul egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Tehát adott a 15 éves fiam. Régóta mesélte, hogy lesz valami koncert Budapesten valami japán fiú csapat (eléggé lányosan néznek ki). Azt mondta, hogy nagyon szeretne elmenni, de én nem engedtem el, mert elég messze van tőlünk Budapest és nem futotta ránk. erre Múlthét csütörtökön bemegyek a szobájába és egy leél van az agyon. Azt írta, hogy elment Budapestre és tudja, hogy "orrba-szájba" fogom büntetni de ez a koncert neki nagyon sokat jelent. ÉS 1 óra múlva meg felhívott az egyik anyuka az osztályból, hogy az ő lánya is elment nem-e nálunk van (van lányom is) és ekkor eset le, hogy együtt mentek-el. Vasárnap éjszaka hazajött, úgy nézett ki mint egy "csöves meleg fiú". Bezavartam a szobájába, és onnantól van szobafogságban. Mit mondjak neki, mivel büntessem mert azért ez nem semmi amit megcsinált???
2010. ápr. 15. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Először is ülj le vele beszélgetni, egy kamaszodó fiúnál a szobafogság és hasonlók nem nagyon szokott használni, utána csak ellenségessé válhat. Esetleg szabj ki rá x időre házimunkát, de elsősorban beszéljétek meg hogy miért tett így.
2010. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Na, hát ez attól függ...

Mennyire laktok messze? Pest megye, vagy 200 km-re?!

Nem szabad bezárni, vagy ha igen, csakis beszélgetés után. Kérdezd meg, hogy miért tette így, mi volt ott, kinek a koncertjén volt. Mert nem mindegy, hogy egy rózsaszín ruhában illegető-billegető srácoknak a koncertjén volt, vagy a hatalmas rockerek között pogózott.

Mert ha az első, komoly gondok vannak.

Beszélgessetek!

2010. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Honnan szerzett rá pénzt?
2010. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Mond le neki, hogy többet ilyet ne csináljon. Ne verd meg, ne kiabálj vele. Persze adhattál volna neki egy maflást amikor hazajött, mert valami büntetést elvárt. De most már mindegy. Kérdezd meg milyen büntetést adna magának.

És legközelebb engedd el. Bebizonyította hogy elég éltrevaló, ha egyedül, veled dacolva el mert menni, Budapestre, elszökve egy koncertre

(titkon büszke is lehetsz, hogy a fiad, el fogja érni mindig azt, amit akar, meg mennyire életrevaló, meg még lánnyal is ment, nem egy anyámasszony katonája)

2010. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

14:35


ja, azért ment lánynal, fix homi, persze

idióta

2010. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

"Régóta mesélte, hogy lesz valami koncert Budapesten valami japán fiú csapat (eléggé lányosan néznek ki)."


Attól még, hogy lánnyal megy, lehet ferde hajlama. Sőt, az ilyen srácok többet vannak lányokkal, mint fiúval.


14:35 voltam.

2010. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát igen, olyan 200kmre lakunk. Még nem ért haza suliból, de majd ha hazajön beszélgetek vele. Köszönöm a válaszokat.


Úgy általában jóban vagyunk, többnyire megosztja velem a "csajos" ügyeit, az apuka meghalt így biztos, hogy nem meleg :)

2010. ápr. 15. 15:32
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Oké, akkor nem szóltam egy szót sem. :)

Beszélgetni sokat róla, de ne kiabálj vele.

Nekem személy szerint akkor összetörik a lelkem, ha anyukám vagy apukám ordibál velem.

14:35.

2010. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Egy kicsit utánanéztem az együttesnek, de igazából nem olyan vészes. Nem cigiző rockerek de nem is olyan pinkboyok. Gondolom a japán kultúra más, azért ilyenek...
2010. ápr. 15. 15:34
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

ok, idióta visszavonva


egyébként ha meleg, akkor meleg

azzal sem lenne baj

már nem élünk a középkorban

2010. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!