Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Piszkálnak, vernek, csúfolnak...

Piszkálnak, vernek, csúfolnak a suliban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évvesztes vagyok,aki rossz osztályba keveredett.


4. osztályos korom óta ezt csinálják velem(címben),és csak akkor fejezik be,ha már látszik,hogy mindjárt sírok.

2 izmos srácnak sem nevezhető élőlény ver,megaláz engem az egész iskola előtt.

Viszont az egyik egykorú haverom egyszer az egyiket a levegőben gyomrán keresztül megforgatta,majd leb*szta a földre.Egy hétig békén hagyott,utána kezdődött újbol.

A másikat kötözködés közben félre löktem,majd elment egy társaságba,és csak ott mert csúfolódni,viszont sajna ez már csak 1 napig tartott.

Van amikor a hajamat tépkedik,valamikor csak pofoznak.

1 éve csinálom a haverommal a youtube-ozást(természetesen nem beszélünk,nem akarunk utálatot kelteni magunkból,tapasztaltuk más videóstól ezeket a dolgokat.),azóta az osztályból 2 ember elkezdte,amikor meghallotta,hogy mi ezt csináljuk,az egyik csak felveszi,feltölti,másik pedig felveszi a webes játékokat,és alárak egy zenét,néha painttel próbál úgy népszerűséget szerezni,hogy szexualitást rak a tartalomba.

És úgy tesz az egyik,mint ha tudomást sem vesz arról,hogy mi ezt már csináljuk egy ideje(egyszer sem álmodozott youtubeozásról,én viszont 7 éves korom óta,haverom 9 éves kora óta.).

De csak vernek,vernek,és vernek(oktalanul).....

Ha sírok(nagyon ritkán)akkor mindenki engem sajnál,de ha nem,csak röhögnek, csúfolnak.


Utólag is bocsi,hogy ilyen hosszúra sikerült a szöveg.


13/F



2016. júl. 11. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Fú de öreg vagyok... kábé a youtube-os résztől fogva nem tudlak követni. Na mindegy. Ahol egy gyereket ütnek-vernek és a felnőttek ezt hagyják, onnan el kell jönni, jó messzire. Nézzetek a szüleiddel egy normális iskolát a könyéken és olaj. Tudod, az a baj, hogy megszokod, vagy már meg is szoktad. Pedig ezt nem szabad megszokni, mert sem nem normális, sem nem megengedhető dolog. Az önbecsülésedet nullázzák le, és az bizony hatalmas veszteség. Miért nem lépsz? Ennél rosszabb máshol se lehet.
2016. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Tanároktól nem érdemes segítséget kérni, én is próbáltam, az lett a vége, hogy csak "kitaláltam az egészet". Járj el valamilyen edzésre, amitől erősebb leszel,vés sajnos csak annyit tudok mondani, hogy próbáld őket figyelmen kívül hagyni. A piszkálódásra nincs csodaszer, sajnos. :(
2016. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A fiamék osztályában is volt régebben néhány nagyon agresszív gyerek, akik sok embert terrorizáltak. Az igazgatóval is beszéltünk, nem sokra mentünk. A végén átvittük egy egyházi iskolába, ott nem volt ilyen. Kérd meg a szüleidet, hogy beszéljenek valakivel az iskolából, hátha tudnak tenni valami hathatósat.

A mások videó feltöltésével ne is foglalkozz, te csak csináld amit szeretsz, ha őket nem komolyan érdekli előbb-utóbb úgyis abbahagyják. De ha csinálják is, a sok tartalom között mindenki azt választja ami tetszik neki, az ilyen tartalmakat meg majd hamar kiszűrik.

2016. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az edzés nem segít. Az ember vagy tud verekedni vagy nem.
2016. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek kellene szólni, egy iskolaváltás segíthet. Valamint tanárral is beszélnék. Ez mellett kezdj el sportolni, meg tudd védeni magad, utána nem mernek veled kötekedni.
2016. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudok verekedni,de nem használom fel,mert engem leszidnak,csak őket nem,mert sokat csinálják,és nem érdekli a tanárokat.
2016. júl. 11. 13:30
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy hónapja nincs iskola, youtubeozzál!
2016. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7


Ki is használom az alkalmat!

:)

2016. júl. 11. 13:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nálatok van ez, máshol is. Nekem a lányom járt így, ki is vettem a suliból, vittem máshová. Nincs ezekre a majmokra semmiféle megoldás, csak az, ha jól meggyepálod őket.
2016. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek igaza van, a verekedés legtöbbször nem megoldás, főleg ha többen vannak, vagy velük elnézőek a tanárok, mert kedvencek. Persze az nem árt, ha erős valaki, de ebben a helyzetben jobb lenne az iskolaváltás.

Pihend ki magad, és beszélj a szüleiddel.

2016. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!