Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti mennyire vagytok...

Kamaszok! Ti mennyire vagytok őszinték a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Pl:szerelmi/nemi élettel,bulikkal,lelki állapottal kapcsolatban?

2016. aug. 10. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te a 15-17 éves korosztályról kérdezel, bár azt nem lehet mondani, hogy ennél fiatalabban nem szexelnek, vagy nem járnak bulizni...De erről ne most beszéljünk. A szerelemben szerintem egy gyerek inkább a barátaival őszintébb, bár ez magától tőle is függ. A nemi élettel kapcsolatban úgy gondolom, hogy a barátaival sokkal őszintébb ilyen téren, elvégre a szülőkkel nehezebb erről beszélni. Azt kihagytam, hogy ez egy fiúnál/lánynál megint másképp van. A lelki állapotot a fiúk (kiskamaszkorban még jobban, ilyenkorban már nem annyira ) próbálják elrejteni, a lányok ( hacsak nem fiúsak ) szerintem őszintébbek.Bár erre a szülőnek is figyelnie kell, mert lehet, hogy csak a legrosszab lelki állapotban szól a gyerek.


Köszönöm, ha végigolvastad, és remélem, segítettem. :)

2016. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Én elég őszinte vagyok anyumékhoz, mert nagyon lazák. Anyumék már 10 éves korom óta mondják, hogy a teljes őszinteségért cserébe kellő szabadságot, önállóságot kapok, persze normális keretek között.

Így ha bulizni akarok, akkor őszintén elmondom, hogy hova , kikkel, milyen buliba mennék. Elengednek. Amikor a barátommal úgy döntöttünk, hogy készek vagyunk az első szexre, akkor anyumat kértem, hogy segítsen. Eljött velem a nőgyógyászhoz gyógyszert írattunk ki, majd közölték, hogy elmennek wellness hétvégére, így én vagyok a ház űrnője 2 napig..:) Anyumék szerint az első szexuális élménynek nem egy bokorban kéne megtörténnie. (egyébként 16 éves voltam akkor) Mindig lehet rájuk számítani.. Imádom őket.

18/L

2016. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Én a szerelmi/nem életemet, lelki állapotomat senkivel sem beszélem meg, sem a barátaimmal, sem a szüleimmel, ez nálam így alakult ki az évek folyamán.

Bulizással kapcsolatban van, amiben őszinte vagyok, és van, amiben nem. Pl. tudják, hogy szoktam inni, de azt nem, hogy mennyit.

2016. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
A (plátói) szerelmeimet eddig mindig elmondtam anyumnak, csak vártam vele pár hónapot. Nem életet nem élek, arról nincs mit mesélni. Bulizni nem sokat járok, de ha igen (most megyek csak negyedszerre...), akkor teljesen őszinte vagyok. A lelki állapotomat meg senkivel nem beszélem meg, nemcsak a szüleimmel nem. Egyébként én nem szoktam hazudni, maximum nem mondok semmit.
2016. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nekik hazudni.
2016. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
csepet se, de ha rájönnek akkor mindig kikapok
2016. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hazudok a szüleimnek, csak nem mondok el mindent. Pl. mindig tudják, hoba megyek, de azt már nem részletezem, hogy mit csinálok. :) 18/l
2016. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. Elvárják, hogy osszam meg velük ezeket, de ha ezt teljesítem, akkor büntetnek a legkisebb dolgokért is, ami nem tetszik nekik. Az egyetlen amiről mesélek az az iskola és kész. Meg nemi élet kapcsán annyit anyukámmal, hogy mit tegyek, hogy minimalizáljam a hüvelygomba kialakulását, mivel hajlamos vagyok rá.
2016. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én anyával őszinte vagyok, ha lenne pasim rögtön elmondanám, meg hogy mi történt a buliban, csak én nem szoktam bulikba járni meg nem voltam szerelmes. Apának szerintem később mondanám, mert ő fura, nagyon más a véleménye az átlag emberétől, de amúgy is az ország másik végébe lakik.
2016. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Előző vagyok. Azért, mert anyával rengeteg mindennel egyet értünk és hasonló a személyiségünk.
2016. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!